TEHEEHEE – Elon Musk tweetuje po 80% pumpě Dogecoinu

TEHEEHEE – Elon Musk tweetuje po 80% pumpě Dogecoinu
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Oblíbená kryptoměna Elona Muska má dnes velký den. Poprvé v historii překonala hladinu 0,1 USD. Nejvtipnější coin na světě tak slaví nové historické maximum. Na burze Bittrex je to $ 0,144.

DOGE dosahuje nového historického maxima

1D DOGE / USD - Bittrex
1D DOGE / USD – Bittrex

Doge zároveň vykreslil dvě rekordně vysoké zelené daily svíce. Svým investorům tak udělal opravdu obrovské zisky. O tom svědčí i kapitalizace této kryptoměny, která aktuálně dosahuje 17 miliard dolarů. DOGE se tak dostal na 10. místo v žebříčku coinmarketcap.

Mohlo by vás také zajímat: Poptávka po stablecoinech stoupla za rok o 1 000 % – Co to znamená pro Bitcoin?

Elonu Muskovi samozřejmě tento pohyb neušel. Je vhodné poznamenat, že za ním nestojí. O Dogecoinu totiž pár týdnů netweetoval. Dnes si to však neodpustil a na nástěnku publikoval tento gif:

Vyjadřuje tak radost z úspěchu Dogecoinu. Pokud to tak půjde dál, jeho kapitalizace překoná hodnotu Elonova majetku. Ten se dnes odhaduje na 172 miliard dolarů. Dogecoinu tak stačí stoupnout o 1000%.

Chcete vydělat na dubnovém kryptoměnovém bullrunu?

Bitcoin včera dosáhl nového historického maxima a trh s kryptoměnami je nyní v jednom ohni. Zdá se, že přichází dubnová část bullrunu. Zatím samozřejmě nevíme, jak vysoko kryptoměny půjdou, ale určitě to bude velmi zajímavé.

Chcete-li nakupovat Bitcoin, Dogecoin a další coiny, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance. Je to ověřená směnárna s nejlepšími službami na trhu a možnostmi, které nenabízí žádná jiná kryptoburza.

Vytvořte si na Binance účet přes >>> tento odkaz <<< a dostanete doživotní slevu 5% na poplatky při nakupování a prodávání kryptoměn.

Na Binance je aktuálně možné obchodovat i akcie! Najdete tam Teslu a Coinbase. Jak fungují nové Binance akciové tokeny, se dočtete v tomto článku:

Na Binance už môžete obchodovať aj Teslu! Diverzifikujte svoje portfólio a zlepšite zisky

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.