TOP 3 altcoiny, které se vyplatí držet více než Bitcoin – Které to jsou?

0
TOP 3 altcoiny, které se vyplatí držet více než Bitcoin - Které to jsou?

V dnešním dílu TOP 3 se podíváme na zajímavé altcoiny, které se vyplatí dlouhodobě držet. Ať už kvůli silnému fundamentu, nebo extrémnímu zájmu.

Maker a DeFi altcoiny

Maker a ostatní DeFi altcoiny jako DAI, COMP a LEND patří k horkým altcoinům. Od začátku roku se v DeFi lendingu více než 10znásobilo množství zainvestovaných peněz. Lze to vidět i na grafu altcoinu Maker. Jeho cena i navzdory poměrně tvrdému bearish marketu, který jsme zde měli ze začátku roku, mírně stoupala. Nemluvě například o minci LEND. Tam můžeme sledovat zisk v řádech několika stovek procent. Dovolil bych si tvrdit, že brzy budou mít investoři v DeFi zainvestováno více než v BTC. Jelikož se odhaduje, že v BTC je skutečně zainvestovaných jen 10 miliard.

Přehled všech DeFi altcoinů si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

BNB – Ze směnárny globální burza

To, co předvádí developerský a marketingový tým od burzy BNB, je něco šíleného. Kdysi byla Binance obyčejná směnárna altcoinů bez možnosti zadání různých druhů objednávek či nákupu BTC. Vývojářský tým ale pořádně zamakal a již začátkem roku 2018 byla burza Binance největší krypto směnárna na světě. A to není všechno. Kromě Binance burzy během 3 let fungování spustili desítku dalších jako Binance DEX, Binance Jersey a odkoupili Coinmarketcap. Aktuálně se chystají vybudovat vůbec první krypto a fiat banku. Podaří se jim to? Pokud ano, mince může šíleně získat na hodnotě. Nemluvě o tom, že BNB je jediný deflační highcap altcoin.

Přečti si také: Velký růst BTC může zmařit naše očekávání o altcoinové sezóně!

LINK – Spojení blockchainu a dohánění BTC

Nad posledním coinem, který bych zařadil do tohoto žebříčku, jsem přemýšlel poměrně dlouho, protože je tu minimálně deset vynikajících altcoinů podobné kvality. LINK však přináší něco originálního, co tu ještě nebylo. Cílem je propojit různé blockchainy a sítě. Ať už do jednoho velkého projektu, nebo jen v rámci lepší využitelnosti. Tato iniciativa se evidentně zalíbila i spekulantům, až z nenápadného altcoinu LINK se nakonec stal altcoin roku 2020.

Možná tě bude zajímat: Bitcoin velryb je přes 18 000 a mineři se zbavují BTC – Čeká nás korekce?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na