TOP 3 kvalitní kryptoměny, které dělají zisky v řádech stovek procent

TOP 3 kvalitní kryptoměny, které dělají zisky v řádech stovek procent

Cena Bitcoinu za poslední týden stoupla o neuvěřitelných 27 %. Kapitalizace největší kryptoměny se zvýšila o více než 200 miliard dolarů a Bitcoin se v době psaní tohoto článku obchoduje za historicky nejvyšší cenu. Za úspěch z posledních dnů můžeme jednoznačně děkovat vizionáři Elonu Muskovi. Jeho automobilka Tesla totiž v pondělí ohlásila nákup za 1,5 miliardy dolarů.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin v roku 2021
Bitcoin BTC v roce 2021

Bitcoin se tak opět osvědčil jako skvělá dlouhodobá, ale i krátkodobá investice. Na trhu jsou nicméně kryptoměny, které ho nechaly daleko za sebou. Zde jsou tři kvalitní coiny, které v poslední době dělají rekordní zisky.

Disclaimer: Tento článek slouží jako shrnutí trhu, nikoli jako investiční poradenství. Za případné ztráty způsobené gamblováním na burze neneseme odpovědnost.

Binance Coin BNB +140% – Spící obr se konečně probudil

BNB je nativní kryptoměna největší kryptoměnové burzy na světě. Binance má za sebou skvělé měsíce. Bylo pouze otázkou času, než se to odrazí i na ceně BNB. Tato kryptoměna své HODLery potěšila obrovskými zisky.

Binance Coin BNB za posledních osm měsíců
Binance Coin BNB za posledních osm měsíců

Od začátku roku její hodnota stoupla o cca 400%. Za posledních sedm dní to bylo 150%. BNB předevčírem dosáhl historického maxima 150 $. V době psaní tohoto článku je o 30 $ níže. Otázkou je, proč se to stalo právě teď? Proč ne v prosinci nebo lednu, když Bitcoin rostl nejrychleji? Tři důvody jsme shrnuli v našem článku.

Pokud ještě nemáte účet na burze Binance, rozhodně doporučujeme vytvořit si ho. Použijte >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky.

Cardano ADA +120% – Konkurent dobíhá Ethereum

Cardano ADA je jednou z mála blockchainových platforem, které možná mají budoucnost. Největší je samozřejmě Ethereum, které jako první přišlo se smart kontrakty. Tuto technologii po něm později s větším či menším úspěchem zkopírovalo mnoho dalších projektů.

Cardano má za sebou skvělý týden. Jeho hodnota pomalu ale jistě atakuje hranici jednoho dolaru. V oběhu je přitom více než 30 miliard mincí! Mnozí Cardano označují za Ethereum killera. Co se týče kapitalizace, má co odhánět. Hodnota všech ETH coinů v oběhu již totiž překonala dvě stě miliard. Cardano je tak osmkrát menší.

Cardano ADA v roku 2O21
Cardano ADA v roce 2O21

Cardano ADA jste v lednu mohli nakupovat za dvacet centů. Dnes je již téměř 5x vyšší.

Přečtěte si naši nejnovější technickou analýzu: Bitcoin se snaží pokračovat v expanzi, podaří se překonat 50k?

IOTA MIOTA +190% – Dobré ráno, už bylo na čase!

Podobně jako BNB, i IOTA přišla na krypto party dost pozdě. Ještě na začátku února stála pouhých 40 centů, což je méně než cena po vstupu na burzy v roce 2017. Aktuálně se již IOTA obchoduje za 1,25 $ a za poslední týden má za sebou růst o 190%. Je tak nejziskovější ze tří altcoinů, které zmiňujeme v tomto článku.

IOTA MIOTA v únoru 2021
IOTA MIOTA v únoru 2021

Letošní maximum je na ceně 1,35 dolaru. IOTA je tak jeden z mála altcoinů, který je momentálně hluboko pod svým historickým maximem. V prosinci 2017 totiž dosáhla ceny 6,5 $ a ještě o půl roku později se obchodovala za 2,5 dolaru.

Mohlo by vás také zajímat:

Bezpečnost pro nováčky v kryptoměnách na prvním místě!