TOP 5 coinů s největšími zisky za tento týden – DeFi season je tady!

TOP 5 coinů s největšími zisky za tento týden - DeFi season je tady!

Bitcoin za poslední týden udělal mizivé zisky a víceméně pouze konsoliduje pod 40 000 dolary. To je pochopitelné, vždyť za poslední měsíc jeho hodnota stoupla o 100 %. Nicméně stagnace největší kryptoměny dala prostor k růstu i dalším mincím.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Takové Ethereum vytvořilo zisk 23% a dnes dokonce dosáhlo nového historického maxima na všech velkých burzách. A rok teprve začíná! Vše nasvědčuje tomu, že ether čeká nejlepší rok v historii. Zde jsou důvody:

(Článek pokračuje pod odkazem)

Ethereum dosáhlo nového historického maxima! Toto ho čeká v roce 2021

Ani Ethereum však nepatří mezi nejziskovější coiny na trhu. Jeho kapitalizace sice za poslední týden stoupla nejvíce, ale některé mince udělaly podstatně větší procentuální zisk.

Polkadot DOT – TOP coin uplynulého týdne

Polkadot
Polkadot

Minulý týden nás jednoznačně nejvíce překvapila kryptoměna Polkadot. Jde o velmi zajímavý projekt, jehož cílem je spojit všechny zajímavé blockchainy a vytvořit jednu velkou celosvětovou decentralizovanou platformu.

Polkadot mnozí označují za Ethereum killera. Tento projekt minulý týden vystřídal XRP na čtvrtém místě v kapitalizaci a vytvořil zisk neuvěřitelných 95%.

Chainlink LINK – Máme tu nové ATH!

Řetěz
Chainlink

I Defi projekty mají za sebou skvělý týden. Nedá nám nezmínit Chainlink, který dokonce vytvořil nové historické maximum na hladině 24 $. To staré tak překonal o přibližně 20% a aktuálně ho testuje. Chainlink má za sebou růst o cca 50%.

Uniswap token UNI – Skvělý týden pro největší DEX

Uniswap Token
Uniswap Token

Hodnota Uniswap tokenu nedávno také dosáhla historického maxima a má za sebou růst o cca 50%. Decentralizovaná burza Uniswap je momentálně čtvrtým největším DeFi projektem na trhu a v jejích AMM poolech jsou téměř tři miliardy dolarů.

Může vás zajímat: Bitcoin je uzavřen v obrovském trojúhelníku! Za pár dní z něj vyjde, co bude potom?

Aave – TOP lending platforma s obrovskými zisky

Aave
Aave

HYPE na Defi trhu byl za poslední týden opravdu obrovský. I stejnojmenný token projektu Aave dosáhl obrovských zisků. Na burzách se obchoduje o 45% výš než před týdnem, patří tak mezi TOP 20 největších kryptoměn na trhu.

REN – Nejlepší decentralizovaný ERC-20 token krytý Bitcoinem

REN
REN

Obrovský úspěch má v poslední době i projekt REN, který spravuje stablecoin renBTC. Jde o ERC-20 token na Ethereum blockchainu krytý Bitcoinem. Tento token se využívá hlavně na decentralizovaných burzách. Jednou z velkých výhod renBTC je i yield farming (získávání úroků za poskytování krytí pro renBTC mince).

Token REN za poslední dny stoupl o neuvěřitelných 66%.

Závěr – technologické coiny mají obrovský úspěch

Jak vidíte, v poslední době mají různé Defi projekty obrovský úspěch. Technologie, které využívají blockchain na poskytování různých finančních služeb, jsou víceméně novinkou. A nikdo neví, jaký potenciál skutečně mají.

Zatím to ale vypadá tak, že by v roce 2021 mohly udělat největší zisky na trhu s kryptoměnami. Dokonce větší než samotné Ethereum!

Chcete nakoupit nějaké zajímavé Defi coiny? Doporučujeme využít k tomu burzu Binance, která nabízí nejlepší služby na trhu. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotně slevu 5% na obchodní poplatky.

Mohlo by vás také zajímat:

Bitcoin v srpnu dosáhne $115 000 a tento bullrun bude silnější než 2017! Tvrdí Pantera Capital