TOP 5 kryptoměn v roce 2021 – Jedna z nich vytvořila zisk 1 250 %! Volili jste správně v anketě?

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.
  • Trading11 VIP  – Základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – Přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Na začátku roku jsme na tomto webu rozjeli anketu o kryptoměnách, která byla nesmírně populární. Nakonec se jí zúčastnilo více než 2600 z vás a hlasovali jste o tom, které kryptoměny podle vás budou mít v roce 2021 největší zisky. Uběhlo tři a půl měsíce, a tak je čas ohlédnout se a zhodnotit, zda jste tipovali správně.

TOP 5 coinů – Trefili jste minimálně dva!

A rovnou napíšeme, že zatím se trefujete docela pěkně. Na prvním místě skončilo se 1660 hlasy Ethereum. To v lednu začínalo na 720 dolarech a aktuálně se obchoduje za 2150 USD, což je zisk 200 %. Avšak Ethereum daleko zaostává za skutečnými šampiony této altcoinové sezóny.

Na druhém místě máme Litecoin. Tomu věřilo 1130 našich čtenářů. Bohužel, LTC získal od ledna “pouze” 100 %, což je v porovnání s ostatními coiny dost bída.

V těsném závěsu za Litecoinem je však největší současný konkurent Etherea, kryptoměna Cardano ADA. Ta sice momentálně spí na vavřínech a pohybuje se cca 15 % pod svým ATH, ale od začátku roku už vytvořila 750 % zisk, takže menší pasivita se dá pochopit.

Čtvrtý token XRP získal více než 700 hlasů a nebýt posledního týdne, asi by to byl velmi špatný tip. XRP se v lednu obchodovalo za 0,26 USD a dnes dokonce za 1,5 USD. To je zisk téměř 500 %! Avšak ještě před sedmi dny se XRP obchodoval pouze za 50 centů. Takže většinu zisku nabral až nedávno.

Pátý skončil se 633 hlasy Polkadot DOT. Jeden z největších únorových skokanů stál na začátku roku 7 dolarů a na svém historickém maximu se prodával za 46,7 USD. Dnes je to 41 USD, což činí zisk téměř 600 %. Opět skvělý tip!

Binance Coin překonává 500 dolarů! – Ale pokud se na něj budete spoléhat, skončíte špatně!

Absolutního vítěze tohoto bullrunu však tipoval jen málokdo!

Nicméně průběžný vítěz tohoto roku, Binance Coin, se umístil až na 9. příčce. Získal pouze 362 hlasů. Na začátku tohoto roku jste mohli BNB nakoupit za 39 dolarů. Dnes už překonal hranici 500 dolarů a s kapitalizací 78 miliard dolarů se pevně drží na 3. příčce žebříčku na coinmarketcapu. BNB tak udělal zisk neuvěřitelných 1 250 %! Pokud byste na začátku roku nakoupili za tisícovku, dnes byste měli 12 500 USD.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Ještě stále není pozdě. BNB vede toto rallye a pokud ho chcete koupit, jednoznačně tak udělejte na burze Binance. Kromě Binance Coinu na ní najdete i řadu dalších kryptoměn a na Earn platformě můžete získávat úroky za dlouhodobé držení.

Vytvořte si účet na Biannce přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

A zde najdete návod na používání Binance Earn platformy:


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.