TOP důvod, proč Bitcoin bullrun nekončí! Velryby zase ve velkém nakupují

TOP důvod, proč Bitcoin bullrun nekončí! Velryby zase ve velkém nakupují
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Trh s altcoiny je v posledních měsících extrémně přepálený. Některé tokeny stouply o stovky, ba i tisíce procent na čele s Dogecoinem DOGE, Binance Coinem BNB a hlavně Ethereem ETH, které včera poprvé v historii překonalo cenu 4000 USD. Bitcoin je nyní ve srovnání s ostatními kryptoměny opravdu levný. Za poslední tři měsíce si drží hodnotu a všechny cenové fluktuace se točí okolo hladiny 56 000 USD.

Velcí hráči zase ve velkém nakupují – $ 52 000 je nové dno

Cena Bitcoinu včera krátce před půlnocí na některých burzách klesla až na 52 000 dolarů. Velmi rychle se však vrátila zpět. Podle analytického nástroje Whalemap, který sleduje aktivitu velkých hráčů (velryb) na burzách a na blockchainu, je 52tisícová hladina nové dno pro Bitcoin.

V intervalu 52-58 tisíc dolarů nakoupily obrovské množství mincí. Na současném dně jsme zaznamenali nákup 45 000 Bitcoinů v hodnotě 2,5 miliardy dolarů. V celém zmíněném intervalu to bylo více než 120 000 BTC (6 miliard USD).

Přečtěte si nejnovější technickou analýzu Bitcoinu od našeho ekonoma Jaroslava:

ANALÝZA – Dočkáme se tento týden nového historického maxima Bitcoinu?

Spoustu dolarů a málo kryptoměn na burzách

Data o nákupech velkých hráčů, on-chain volume a fakt, že na burzy vstupuje stále více stablecoinů, ukazují, že bullrun ještě neskončil a Bitcoin čekají zajímavé měsíce.

Objem kryptoměn krytých dolary na burzách se drží na historickém maximu, zatímco kryptoměny ze směnáren ubývají. Objem ETH mincí na burzách téměř rok klesá a aktuálně již dosahuje úrovně z léta 2019. I proto cena Etherea v poslední době tak šíleně stoupá.

Na trhu je totiž hodně dolarů a malé množství kryptoměn, které se za ně dají nakoupit. Vysoká poptávka a nízká nabídka = cenový růst. Trh přirozeně hledá balanc.

ETH překonalo 4 000 $ – Co pohání cenu a co očekávat v budoucnu?

Můžeme se těšit na nové historické maximum Bitcoinu?

Bitcoin v roku 2021
Bitcoin v roce 2021

Bude zajímavé sledovat další pohyby Bitcoinu. Ten je totiž ze všech kryptoměn nejméně citlivý na tyto toky peněz, protože jeho kapitalizace je opravdu obrovská. Dlouhodobě se drží nad jedním bilionem dolarů a je potřebný obrovský kapitál a silný impuls, aby začal výrazně stoupat.

Dříve či později ale poptávka vytlačí i cenu této kryptoměny na nové historické maximum. Myslíte si, že to bude ještě v květnu?

Chcete nakupovat Bitcoin, Ethereum, či další kryptoměny? Pokud nechcete prodělat, musíte si najít kvalitní, bezpečnou a ověřenou burzu, která vás neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme Binance, která je světovou špičkou. Na Binance najdete široký výběr kryptoměn a za obchodování platíte úplné minimum (0,1% a méně).

Vytvořte si účet na Binance přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky.

NÁVOD: Takto můžete získat úroky 1-35% p.a. za dlouhodobé držení kryptoměn

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.