Tyto technické úrovně na dokupování musí znát každý majitel Bitcoinu

Tyto technické úrovně na dokupování musí znát každý majitel Bitcoinu
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Ethereum prorazilo 4 000 dolarů a několik altcoinů zaznamenalo v pondělí nová maxima. Přesto však data ukazují, že je stále větší chuť nakupovat. BTC mezitím spadl o zhruba 10 % a stáhl s sebou celý trh.

I když trh může jevit známky vychladnutí, stále více stablecoinů proudí na burzy. Co to znamená? V první řadě prudce narůstá kupní síla na trhu s kryptoměnami. To naznačuje, že obchodníci jsou připraveni a v krátkém čase čekají na vstup do pozic v různých kryptoměnách.

Mohlo by vás také zajímat: Tato metrika od Glassnode předpovídá nový bullrun BTC a altcoinov!

BTC se silným supportem na 52 000 $

Údaje ukazují, že bitcoinové velryby – velkoobchodní investoři – shromáždily významné pozice mezi hladinou 54 000 až 58 000 dolarů. Právě od této hodnoty se odrazila i cena BTC při posledním propadu, kdy se vytvořilo lokální minimum na hladině 53 500 $. Objevuje se zde také klastr 45 000 BTC, a to přímo na hladině 52 000 $.

Klastry bitcoinových velryb
Klastry bitcoinových velryb. Zdroj: Whalemap / Twitter

Údaje sestavené z monitorovacího zdroje Whalemap ukazují, že největší klastr velrybích mincí zhruba 120 000 BTC je při hladině 58 000 $.

Obchodníci s kryptoměnami mezitím stále posílají velké množství stablecoinů na burzy. Hovoří to hlavně o tom, že většina účastníků trhu nepředpokládá ještě konec bullrunu.

Hladina 52 000 $ se tak zdá jako docela silná supportní zóna a pravděpodobně se v blízké budoucnosti dozvíme, zda tento support i opravdu vydrží.

Chcete nakupovat Bitcoin, Ethereum či další kryptoměny? Pokud nechcete prodělat, musíte si najít kvalitní, bezpečnou a ověřenou burzu, která vás neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme Binance, která je světovou špičkou. Na Binance najdete široký výběr kryptoměn a za obchodování platíte úplné minimum (0,1% a méně).

Vytvořte si účet na Binance přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky.

Mohlo by vás také zajímat: Tato situace nám připomíná leden 2018 – Stojíme na konci bullrunu?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.