TOP kryptoměny pro rok 2022 s velkým potenciálem zhodnocení

Share This Post

Rok 2022 odstartoval poklesem na všech trzích. Pro nás je to ale příležitost nakoupit různé kryptoměny za tvz. výprodejové ceny, často až 80 % pod historickým maximem. Které mince budou v roce 2022 stabilně růst a na které se lze spolehnout?

Ethereum

Ethereum má v posledních 2 letech o dost větší zhodnocení než Bitcoin. Vývojáři představili několik velkých aktualizací, hlavně 2.0 update. Zároveň stále platí, že většina nových mincí vzniká právě na této síti. Během letošního roku, konkrétně v létě, nás čeká úplný přechod na 2.0 verzi, čímž se zvýší škálovatelnost a ukončí se těžba. V roce 2023 bychom se mohli dočkat i levnějších poplatků. Aktuálně je cena na -50 % od historického maxima. To nám dává příležitost nakoupit dvojnásobně více mincí než před dvěma měsíci, kdy byla cena na historickém maximu. Můžeme používat metodu DCA a po každém poklesu postupně během roku kumulovat kapitál.

Ethereum aktualizace
Ethereum aktualizace. Zdroj: ethereum.org

Pokud chceš nakoupit Bitcoin, Ethereum či jiné kryptoměny, jednoznačně doporučujeme využít služeb burzy Binance. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Metaverzum a NFT projekty

Velkým překvapením roku 2022 mohou být také metaverzové a NFT projekty. Velkým impulsem pro tuto technologii bylo oznámení Facebooku, že se přejmenuje na Meta a jejich hlavním projektem na následující roky bude virtuální realita. Právě Facebook v posledních letech určoval velkou část z trendů na internetu. Pokud by se společnosti podařilo vytvořit kvalitní projekt, který zaujme lidi, určitě bude také zájem o jiné metaverzové, případně jiné NFT projekty ze světa her. Stabilně se drží například kryptoměna Mana, ale v posledních měsících se například daří také Sandboxu a altcoinu AXS. V růstu by mohly pokračovat i během roku 2022.

Kryptoměny BNB a CRO

Binance coin a Crypto.com coin v roce 2021 velmi překvapily. Burza Binance se dokonce stala jednou z nejziskovějších firem na světě a nejziskovější v kryptoměnovém sektoru. A právě tam, kde jsou velké zisky, tam jsou také investoři. Burza Crypto.com zase měla úspěšné reklamní kampaně a nejstahovanější aplikaci v USA. Zároveň se také daří VISA kartám společnosti, které v loňském roce zaznamenaly obrovský nárůst uživatelů. Tyto mince možná nepřinesou vysoký profit a nepřekonají meme coiny jako Dogecoin či Shiba Inu ve zhodnocení, ale pokud někdo hledá kvalitní a poměrně málo rizikovou investici, tak do dvou nejziskovějších firem v kryptoměnovém světě to určitě má smysl.

Mohou překvapit

Nesmíme zapomínat ani na další technologické giganty v kryptoměnovém světě, které jsou aktuálně za velmi pěkné 80procentní výprodejové ceny. Můžeme zmínit například VeChain, Uniswap, Polkadot či Cardano. Právě teď během poklesu je příležitost pro nás zainvestovat, a později se už jen vést na vlně růstu. V rámci diverzifikace portfolia a rozložení rizika do jistějších kryptoměn nemusí být špatná ani investice do Bitcoinu, který je po 50procentním poklesu od ATH. Tento pokles nám umožňuje pořídit v přepočtu dvakrát tolik mincí v porovnání s počtem na cenovém historickém maximu.

Přečti si také: TOP kryptoměny s velkým potenciálem, které se nyní po poklesu vyplatí koupit!

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...