Tyto mince byste měli sledovat v roce 2022 – očekává se vysoký růst!

Share This Post

Metaverzové tokeny, které se používají ve virtuálních světech k nákupu věcí, jako je pozemek nebo položky ve hře, jsou nejlepší kandidáti na zhodnocení pro rok 2022. Patří sem projekty jako MANA a SAND:

  • MANA – používaná v rámci metaverzové platformy Decentraland
  • SAND – mince známá jako Sandbox

Obě kryptoměny můžete použít k nákupu půdy a předmětů ve hře na jejich příslušných metaverzových platformách. Hodnota obou z nich v listopadu narostla poté, co Facebook přeorientoval své podnikání na vytváření metaverza.

Přečti si také tento článek – Polkadot – revoluční projekt, který by neměl chybět v portfoliu investora?

Obrovské zhodnocení tokenů MANA a SAND

Investor, který koupil token MANA v roce 2017, by dnes měl podle platformy CoinMarketCap návratnost téměř 12 000 %. Jen minulý rok cena vystřelila téměř o 4 000 %, z přibližně 8 centů na 3,27 USD. Mezitím investor, který koupil SAND při jeho spuštění, by měl dnes zisk téměř 45 600 %. Minulý rok SAND vystřelil o 9 400 %.

Od začátku roku cena obou tokenů klesla, stejně jako hodnota celého trhu s kryptoměnami. MANA klesla o přibližně 7 % ve srovnání se začátkem roku, zatímco SAND klesl o více než 36 % oproti své ceně ze začátku ledna.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Přečti si také – TOP 3 kryptoměny s potenciálem, které se nyní vyplatí koupit

Je stále potenciál pro růst?

Decentraland patří mezi nejpopulárnější metaverza s přibližně 300 000 uživateli měsíčně. Společnosti z žebříčku Fortune 500 jako JPMorgan Chase a Samsung zřídily obchod v rámci této služby.

Založení obchodu v Decentralandu vyžaduje koupi pozemku, nejlevnější stojí 2,88 ETH. Některé z nejdražších pozemků se prodaly za miliony dolarů.

V Sandboxu, dalším virtuálním metaverzu, mohou uživatelé také kupovat pozemky a vytvářet hry. Celebrity jako Snoop Dogg a značky jako The Walking Dead vlastní prostor v Sandboxu. V listopadu platforma uvedla, že má 30 000 aktivních uživatelů měsíčně. Minimální cena za pozemek v The Sandbox podle společnosti MetaMetric Solutions, která sleduje ceny pozemků metaverza, byla 3,66 ETH.

Uživatelé Sandboxu a Decentralandu si mohou koupit nemovitost i pomocí MANA a SAND. Klíčem k úspěšnému metaverzu je jeho užitečnost. Pokud lidem dáte něco, za co mohou utratit své tokeny, získají tyto tokeny větší užitečnost.

Ještě důležitější pro úspěch tokenu je, aby lidé mohli na těchto metaverzových platformách vytvářet hry. V Decentralandu i v Sandboxu mohou uživatelé vydělat nativní kryptoměnu během hraní a poté ji utratit nebo převést na americké dolary nebo jinou měnu. Takové hry mohou přilákat masy hráčů ke konkrétní kryptoměně.

Obecně investiční banky předpovídají, že z metaverzů se stanou obrovské dojné krávy. JPMorgan předpověděla, že tržní příležitost v metaverzu by mohla mít v příštích letech hodnotu bilionu dolarů ročně. Morgan Stanley je ještě optimističtější, v poznámce pro investory uvedla, že metaverzum by v budoucnu mohlo mít hodnotu 8 bilionů dolarů jen v Číně.

V obou případech by to mohlo být dobrým znamením pro metaverzní tokeny jako MANA a SAND.

Mohlo by tě zajímat – Inflace v USA překonala 40letý rekord: Může Bitcoin sloužit jako zajištění?

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...