XIGN aplikace od XRPL Labs

0
ripple-labs
APLIKACE XIGN

Společnost XRPL Labs vytvořila aplikaci Xign. Zakladatel společnosti Ripple-backed XRPL Labs potvrdil, že nová aplikace společnosti je navržena tak, aby dělala mnohem více, než nechala uživatele posílat krypto z jedné peněženky do druhé.

BITRUE

Na akci Bitrue, která se konala 25. května v Amsterodamu, představil Wietse Wind mobilní aplikaci. Tato aplikace dostala název Xign. Bude to plnohodnotná platforma mobilního bankovnictví, která umožní uživatelům držet a utrácet eura, dolary, XRP a jiné měny bez jakékoliv pomoci finanční instituce. Bitrue je směnárna, která obchoduje XRP se 48 páry včetně kryptoměn a fiat peněz. Takže můžeme očekávat, že Xign bude propojen přes Bitrue.

WIETSE WIND

Wietse Wind je přední vývojář v týmu XRPL Labs, který má za sebou už několik úspěchů, jako je aplikace XRP Tipbot a propojení e-commerce na to, aby mohli platit s měnou XRP. Na setkání Bitrue řekl:

„Xign dodá uživatelský zážitek, který známe jako online bankovnictví. Není to jen o krypto. Tato aplikace vám umožní zkontrolovat váš zůstatek, posílat své finanční prostředky v jakékoli měně, protože XRP Ledger dokáže zpracovat jakoukoli měnu vydanou na ledger založené na ILP (Inetledger Protocol).“

XIGN BEZ ZADÁVÁNÍ DLOUHÝCH ADRES

Platforma nebude při zadávání prostředků vyžadovat dlouhé kryptografické adresy. Namísto toho bude aplikace využívat účetní adresář s look-up a sociální funkce. Uživatelům to také umožní kontrolovat a schvalovat nebo odmítat platby.

BITRUE – BUDE TO PROBLÉM?

Jaká bude tato aplikace, ještě neumíme posoudit. To zjistíme, až když se dostaneme ke zkušební nebo ostré verzi, která bude vydána. Celkově se společnost Ripple dostává do každé mezery a snaží se vyplňovat všechny dostupné možnosti, ale propojení platební aplikace mimo banky a přes směnárnu mi nepřijde jako dost rozumný nápad. Směnárny mají dost problémů s hackováním a podvody, to mi přijde od Ripple Labs jako dost špatný nápad. Pokud nastane nějaký problém, může to mít špatný vliv na marketing firmy, protože spolupracují s bankami. Každopádně se těšíme na příchod této aplikace a recenze.

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Patrik L.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na