[Zprávy] Jeden satoshi má vyšší hodnotu než několik státních fiat měn • Vzbudila se další velryba

0

Jeden satoshi má vyšší hodnotu než několik státních fiat měn • EOS svým hlasovacím systémem podporuje centralizovanost • Vzbudila se další velryba, přesunula až 2 500 BTC • Většina lidí v kryptosvětě ještě nezažila změnu trendu z medvědího na býčí • E*Trade začíná být spojováno s kryptoměnami • Krize na obzoru? Několik znepokojujících grafů to potvrzuje

Jeden satoshi má vyšší hodnotu než několik státních fiat měn

Pouze dnes jsme vám přinesli článek o nejmenší jednotce Bitcoinu, 1 satoshi (SAT). I přesto, že mnoho kritiků se do kryptoměn a Bitcoinu stále naváží, už teď se nedá popřít, že si Bitcoin (a tedy i jeden satoshi) prorazil cestu do světa. Nyní se už nemluví jen o nějakých „magických internetových penězích“. Nepochybně se už dá mluvit o penězích. Vždyť když se podíváme pouze na hodnotu jednoho satoshiho, tak už dnes má větší hodnotu než například íránský riál, vietnamský dong nebo i indonéská rupie. Jeden satoshi je konkrétně hoden 3,3 íránského riálu, 1,8 vietnamského dongu nebo 1,1 indonéské rupie.

Více o tomto tématu se dozvíte na následujícím linku: newsbtc.com

EOS svým hlasovacím systémem podporuje centralizovanost

Určitě nejde o chtěný efekt, ovšem to, o čem se mluví ve spojení s kryptoměnou EOS v poslední době, se začíná jevit jako pravda. Weiss rating už stihlo snížit hodnocení kryptoměny EOS a jako jeden z hlavních důvodů uvedlo právě extrémní centralizovanost celé sítě. Z toho následně vyplývá i jiný problém. Tím by měla být zranitelnost (vůči hackům a jiným nekalým praktikám).

Pokud byste chtěli vědět více o tomto tématu, klikněte na tento link: cryptoslate.com

Vzbudila se další velryba, přesunula až 2 500 BTC

Všichni dobře víme, co se stane, když velryby začnou přesouvat velké počty Bitcoinů. A v posledních dnech se tak děje poměrně často. Pouze včera měla jedna velryba přesunout 2 500 Bitcoinů (téměř 20 milionů amerických dolarů). To však není ani zdaleka všechno. V posledních dnech se totiž kromě tohoto transferu stalo ještě několik jiných, stejně velkých a podstatných přesunů Bitcoinu mezi různými peněženkami. Bylo například přesunuto 1 000 BTC z Bitfinexu do neznámé peněženky, 1 004 BTC z bitFlyeru do neznámé peněženky, 1 000 BTC z Bitstampu do neznámé peněženky nebo 982 BTC z bitFlyeru do neznámé peněženky. Kromě toho bylo ještě přesunuto 725 BTC, 701 BTC nebo již právě zmíněných 2 500 BTC, a to vše jen v posledních pár dnech.

Více o přesunech velryb se dozvíte na tomto linku: dailyhodl.com

Většina lidí v kryptosvětě ještě nezažila změnu trendu z medvědího na býčí

Vyplývá to z jednoduchého průzkumu. Ten se ptal investorů, kdy začali s kryptoměnami (kdy poprvé do kryptoměn investovali). Většina z lidí se o kryptoměnách dozvěděla během bull runu v roce 2017 (nečekaně). Tehdy také většina z nich poprvé investovala. Od té doby se trend změnil pouze jednou a z bull runu byl bear run. Ti, kteří se tímto downtrendem nedali odradit a při kryptoměnách zůstali, ještě nezažili opačnou změnu trendu (z medvědího trhu na býčí). Velký počet investorů tak má před sebou pravděpodobně ještě novou zkušenost.

Více o tomto tématu se dozvíte, pokud kliknete na tento odkaz: newsbtc.com

E*Trade začíná být spojeno s kryptoměnami

Začala společnost E*Trade veřejně reklamovat kryptoměny? Zdá se, že ano. Na Googlu má hned několik placených reklam o svých platformách a jejich spojení s kryptoměnami. Například při zadání do Googlu „crypto trading“ je jednou z prvních stránek placená reklama právě E*Trade. Navíc klepy o spojení E*Trade a kryptoměn zesiluje, když několik neznámých zdrojů hlásá, že platforma tvrdě pracuje na zabudování kryptoměn do své nabídky.

Více o této skvělé zprávě se dozvíte na následujícím linku: ethereumworldnews.com

Krize na obzoru? Několik znepokojujících grafů to potvrzuje

Poslední zpráva není dnes přímo z kryptoměnového světa, avšak je s ním určitě spojená. Jde totiž o předpoklad finanční krize obrovských rozměrů, která by se pravděpodobně měla blížit. Poukazuje na to hned několik grafů (všechny je najdete na linku níže). Situace na finančních trzích, nejistota, agregátní poptávka, ale i jiné znepokojivé grafy naznačují, že pomalu, ale bohužel jistě směřujeme ke krizi.

Více o tomto tématu, ale i zmíněné grafy najdete na tomto linku: seekingalpha.com

O našem skvělém týdnu tradingu jste už slyšeli? Pokud ne, následující link je pro vás ideální: 

Týždeň tradingu – Landing Page

Nezmeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se na odběr novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku a nově i na Instagramu Twitteru.

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na