06.12.18 Technická analýza BTC/USD – Celkem tvrdý postup, od IX..

6
analyza trading11 help

Tak mám celkem smíšené pocity z trhu. Ráno to vypadalo, že trh skutečně nalezl dno na supportu stranového kanálu a došlo na odraz, ale opak je pravdou. Tvrdě to trh zamítl a oslabil. Ono ale není se čemu divit. Na denní grafu přišlo další potvrzení k oslabení. Hned si ukážeme proč. Situace na denním grafu…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sasso
Člen

20:55 Podľa mňa tiež tu môže nastať obrat na DB… Možno príde k nejakému odrazu, ale wave 3(nie 4 ako som písal minule) pravdepodobne ešte neskončila…Možno si naser.. do úst a vyplní sa možný scenár UP ako píše IX… Ale je možné že to nebude od DB, chcel som vás len na to upozorniť..

Maska
Člen

Dotaz 🙂 Když porovnám Bitstamp a Bitfinex a nabídce a poptávce ..má cenu se nějak stresovat tím, že např na Bistampu je celkový objem u ceny 4000 USD něco kolem 1000 BTC a na Bitfinex u ceny 4100 USD (ať tedy beru v potaz i rozdílnou cenu USD/USDT) je to skoro 3000 BTC? Je to běžné a jen jsem to dřív nezaznamenal, nebo to může něco znamenat?