13.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Altcoiny nám naďalej krvácajú. Niektoré až tak, že ich cena klesla no polročné minimum a naďalej pokračuje DOWN. Je celkom deprimujúce analyzovať trh, keď každý deň iba hodnotíte aký nový support bol v predchádzajúcich hodinách prelomený. Iba Binance Coin svieti medzi krvácajúcimi altami ako jasná hviezda. Tak dúfajme, že aspoň jemu tento trend vydrží a bude nám robiť radosť v týchto krutých časoch.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa pohybuje v akomsi paralelnom kanáli, ktorý sa vytvoril popri Downtrend Line. Cenu už nakukla aj pod rezistenciu 2476 Satoshi, no pre túto chvíľu sa ešte vrátila späť. Avšak, ak sa bude trh aj naďalej držať tohto kanála, najneskôr zajtra pôjdeme na tvrdo pod rezistenciu a následne k hodnotám okolo 1700 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera zareagovala na menší pohyb Bitcoinu a prepadla sa pod support 20000 Satoshi. K reakcii prišlo na okrúhlom čísle 19000, no dlho tu pravdepodobne nepobudneme a pôjdeme ešte nižšie k 18000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar nepriniesol žiadne prekvapenie, iba si vyklesal k supportu 3434 Satoshi. Takže pokračujeme v oscilácii medzi vyššie zmieňovaným supportom a rezistenciou 4000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Tron je každým dňom nižšie a už iba kúsok od trendovej čiary. Myslím, že týmto tempom by sme k nej mali doraziť v priebehu zajtrajška. Sám som zvedavý aká príde reakcia pri jej dosiahnutí. No v podstate je to jedno, pretože ako som písal minule, na grafe Tronu je platná formácia 1-2-3 Top s Neckline na predchádzajúcom LOW. Podľa výšky tejto formácie vieme odhadnúť, že Trend Line z najväčšou pravdepodobnosťou nebude ešte dno prepadu. K zobchdovaniu formácie dôjde približne v okolí 500 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa je na najnižšej hodnote za posledný mesiac a pol. Prekonala už aj posledné LOW a pokračuje ďalej v poklese. Support 1200 Satoshi bude aktuálny čo nevidieť.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin nám každým dňom robí väčšiu radosť. Po včerajšom ATH, dnes pokračujeme v lámaní rekordov (aspoň čo sa týka BNB). Ak ste mali Stop-loss na ATH zo 6.6.2018 pravdepodobne vás z trhu vykopol. Nevadí, môžte nakúpiť znova a pokračovať v jazde „to the Moon“. Stop-loss stále na 23 000 Satoshi.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin sa dostal na polročné minimum. Tak nízko nebol ani počas pádu Bitcoinu pod 6000$ z februára tohto roka. Kam až Litecoin padne, je ťažko v týchto chvíľach odhadnúť. Kolega v podrobnej analýze uviedol nejaké hranice, no ja si netrúfam ani len odhadnúť, kde bude dno. Uvidíme.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS v noci nakukol pod hranicu 10$ a aj keď sa mu podarilo vrátiť späť a uzavrieť sviecu nad touto psychologickou hranicou, myslím, že je len otázka času, kedy ju skutočne prekoná. Dlho sa pravdepodobne nenačakáme. Na druhej strane oblasť medzi 8-10$ je silným supportnym pásmom, kde by mohlo prísť k reakcii a otočeniu trhu, no odhadnúť sa to jednoducho v týchto chvíľach nedá. Musíme si počkať.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO iba pár hodín po prelomení 50$ atakuje ďalší silný support a to o 10$ nižšie. NEO podobne ako Litecoin je na najnižšej hodnota za posledný pol rok a nevyzerá, že by mal nejakú snahu alebo aspoň kúsok chcenia tento nepriaznivý vývoj zvrátiť. Od 40-20$ je už prakticky iba supportne pásmo v ktorom sa cena môže odraziť kdekoľvek. Aj z tohto dôvodu predpokladám, že sa doň pôjdeme pozrieť, ak chceme nájsť dno tohto obrovského prepadu.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa zubami nechtami drží nad supportom. Bude to miesto odrazu? Ak by to tak bolo, formácia dvojité dno by bola pekným signál k obratu s Neckline na 0.7$. Neberte to však ako podnecovanie k nákupu. Iba hodnotím možnosti.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero bolo na 124$ naposledy v polovici novembra minulého roka. Bohužiaľ, ani to mu nebráni v strmhlavom páde. Zastaví ho 100$, alebo touto hranicou iba preletí bez povšimnutia, ako to bolo v prípade supportu na 150$? Neviem.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...