90x návratnost? Záplava peněz v pěti letech vystřelí Bitcoin, tvrdí Raol Paul

0
90x návratnost? Záplava peněz v pěti letech vystřelí Bitcoin, tvrdí bývalý ředitel Goldman Sachs fondu Raol Paul

Bitcoin je v roce 2020 horká investice. Za poslední rok zvýšil svou cenu o 60%, čímž zahanbil 7% zisk indexu S&P 500, nebo indexu Dow Jones, který je dokonce ve ztrátě. Podle bývalého ředitele Goldman Sachs Hedge fondu Raola Paula ale to pravé rallye teprve začíná. Záplava peněz v příštích pěti letech vystřelí Bitcoin na milion dolarů!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Je milion dolarů za jeden Bitcoin reálných?

To by byla pořádná exploze ve srovnání se současnými 11 300 $. Paul však v rozhovoru pro Stansberry Research vysvětlil, proč je sedmiciferné ohodnocení BTC reálné.

„Podle toho, co vím od všech institucí a všech lidí, s nimiž hovořím, do kryptoměn míří enormní záplava peněz. V současnosti neexistuje infrastruktura, která by umožnila vpuštění tolika miliard do tak malého trhu, ale pracuje se na tom. Každý to chce a pracuje na tom hodně chytrých lidí.“

Co bude následovat? učebnicový příklad
Co bude následovat? Učebnicový příklad

Nezapomeňte zhlédnout náš stream! Bitcoin po klíčovém pohybu ztrácí momentum – Co můžeme čekat?

Globální insolvence vystřelí Bitcoin nahoru – Raol má většinu kapitálu v kryptoměnách

Raol dále vysvětlil, že zotavování se z pandemie bude trvat déle, než lidé očekávají, a že světová ekonomika míří do insolventní fáze. To podle něj pomůže Bitcoinu.

„Evropu a USA čekají další problémy. Firmy nemají dostatek peněz a hromadně krachují. Jedinou odpovědí je v současnosti tištění nových peněz, a to je důvod, proč kupuji čím dál více Bitcoinů.“

Raol Paul tvrdí, že polovina jeho portfolia je v současnosti investovaná v BTC. V minulosti to přitom byla „jenom“ čtvrtina, další tři čtvrtiny sestávaly z fiat peněz, akcií a vzácných kovů.

„Moje obchodní pozice jsou malé, protože nevěřím, že v akciích je tolik prostoru pro růst jako v případě Bitcoinu. Takže většinu mám v BTC, trochu v cashi, zlatu a pár akciích.“

Celý rozhovor si můžete prohlédnout zde:

avatar
  Subscribe  
Upozornit na