Americká vláda nabízí $625 000 za hacknutí Monera a Lightning Network

2
Americká vláda nabízí $625 000 za hacknutí Monera a Lightning Network

Americký daňový úřad IRS nabídl odměnu 625 000 dolarů za rozšifrování anonymních transakcí kryptoměny Monero a Bitcoinové Lightning Network

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Ve jménu boje proti praní špinavých peněz a vyhýbání se daním americká IRS odmění každého, kdo pomůže deanonymizovat převody kryptoměny Monero a sledovat transakce na Lightning Network Bitcoinu.

Oficiální prohlášení IRS publikovala minulý týden a píše se v něm, že přijímá návrhy na funkční prototypy do 16. září. Tým, který bude akceptován, získá 500 000 $. Tyto peníze mají pomoci během osmi měsíců vytvořit z prototypu funkční systém na sledování plateb. Po úspěšném vývoji budou vývojáři odměněni dalšími 125 000 $.

Nemohu si pomoci, ale přijde mi to jako odměna čtyřicet stříbrných pro Jidáše za zradu Krista.

Blockchainová firma ClipherTrace uvedla, že má funkční nástroj pro sledování transakcí XMR, i když zatím nikdo nedokázal potvrdit jeho funkčnost. Společnost tvrdí, že vývoj nástroje jí trval rok a používat ho bude americké oddělení Národní bezpečnosti.

Přečtěte si: Nenažrané americké trhy na cestě ke kolapsu – Jak to ovlivní Bitcoin?

Pokud chcete anonymitu, používejte Zcash!

Deanonymizovat transakce Monera je skutečně možné. Funguje v podstatě jako jeden velký mixér. Podobné služby na anonymizaci transakcí fungují i ​​na BTC blockchainu. Proto já osobně vždy tvrdím, že pokud nechcete, aby vás sledovali, používejte Zcash. Tato kryptoměna je založena na Zero-Knowledge důkazech a je matematicky dokázáno, že převody ZEC není možné sledovat. Je jedno, kolik peněz americká vláda vloží do výzkumu, matematiku neoklame.

Co číst dál?

Death Cross na grafu Bitcoinu napovídá, že výprodeje ještě neskončily

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Gardenshf Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
shf
Host
shf

Opravdu 40 stříbrných?

Garden
Host
Garden

Jsou to prostě debilové co neznají ani aluze do biblických příběhů.