Americké indexy přežily nejhorší týdny za půl roku – Jak dopředu zjistit, zda budou pokračovat?

Americké indexy přežily nejhorší týdny za půl roku - Jak dopředu zjistit, zda budou pokračovat?
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Americké akciové trhy mají za sebou perné dva týdny. Po březnovém mega propadu, který od základu otřásl celým ekonomickým systémem a donutil FED vytisknout přes 8 bilionů dolarů, jsme konečně zaznamenali další velký pokles. Půl roku nepřetržitého růstu skončilo a hlavní americké indexy uzavřely pod střednědobou trendline.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Je nutno dodat, že dva týdny dumpů ještě nemusí nic znamenat. Po ziskovém pololetí jde v podstatě o mírnou korekci. Jak jsme říkali na našem streamu, trhy nyní trápí velká volatilita. Ta se projevuje rychlým růstem, ale ještě rychlejšími propady. Jeden jsme nyní mohli sledovat v přímém přenosu.

Přečtěte si: Americká vláda nabízí $625 000 za hacknutí Monera a Lightning Network

Jak dopředu odhadnout, kterým směrem se vydají akciové trhy?

Dvě červené weekly svíce za sebou jsme již dlouho neviděli. Situace nyní vypadá opravdu zajímavě. Odliv kapitálu z trhů mimochodem o den dříve zaznamenaly i kryptoměny, které si celý dump odbyly už 2. 9. Akcie významněji klesly až 3. 9. a od té doby nepřestaly.

Bude zajímavé sledovat, co se stane v pondělí, kdy se opět otevřou burzy. Hint nám může dát i Bitcoin, který v posledních měsících působí jako kanárek, protože je citlivější na příliv a odliv kapitálu z trhu. Doporučujeme tedy pozorně sledovat pohyby kryptoměn přes víkend a v pondělí před začátkem obchodování v USA.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.