Analytik, který trefil dno v roce 2018, tvrdí, že Bitcoin padne na 9500 $

0
Analytik, který trefil dno v roce 2018, tvrdí, že Bitcoin padne na 9500 $

Bitcoin od pádu na začátku září konsoliduje v relativně úzké zóně 10-11 tisíc dolarů. V průběhu měsíce se pokoušel prorazit horní i dolní hranici tohoto pásma, ale neúspěšně. Po expiraci téměř miliardy BTC opcí se však otevírá prostor pro větší volatilitu a Bitcoin se momentálně obchoduje víceméně ve středu pásma. Než se trh naplní novými kontrakty, můžeme očekávat zajímavější pohyby a snad i průraz současného konsolidačního pásma.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Trader SmartContracter, který v roce 2018 téměř přesně odhadl dno a má za sebou několik zajímavých predikcí, nedávno na svém Twitteru publikoval analýzu, podle níž budou nejbližší dny / týdny opravdu zajímavé.

Může vás zajímat:
Bitcoin byl takto vysoko naposledy během největšího hypu v roce 2017

Použitím Elliotových vln odhadl, že Bitcoin nejprve zaútočí na vrchní rezistenci konsolidačního pásma a dosáhne minimálně 10,9 tisíce dolarů. Pokud by uzavřel daily svíci nad 11,2k, bude to signál na nákup.

Po otestování rezistence by měl Bitcoin podle tohoto analytika padnout o cca 1500 $ a uzavřít CME gap. Za nákupní target označil hladinu 9500 $.

Víte o tom, že cena kryptoměny Bitcoin dosáhla v Bělorusku na peer to peer směnárnách 13 000 $?

Cena Bitcoinu včera v Bělorusku dosáhla 13 000 $ – Víte proč?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na