Analytik z Bloombergu věří, že Bitcoin dosáhne 100 000 dolarů – Bull market je aktuálně „pozastaven“

Analytik Predikce Bitcoin 100k
Analytik Predikce Bitcoin 100k, zdroj: www.shutterstock.com/MonikaHunackova

Expert a analytik z Bloombergu, Mike McGlone, přináší svoji tržní predikci na následující rok. Očekává, že USA v roce 2022 přijmou kryptoměny s řádnou regulací, která bude mít na svědomí vzestup cen. Společně s jeho týmem věří, že Bitcoin se zdá být na trajektorii k dlouho očekávaným 100 000 dolarům.

Expert věří, že uvidíme obnovený býčí trh.

Přečti si také: MMF chce co nejdříve regulovat kryptoměny – vyžaduje naléhavou potřebu mezinárodní spolupráce!

Analytici v Bloombergu mají skvělé argumenty

Bloomberg Intelligence zveřejnila svůj 2022 crypto outlook. Díky výraznému omezení kryptomen v Číně a šíření revolučních technologií finanční stratég Mike McGlone došel k takovému závěru:

„Očekáváme, že zákonodárci ve Spojených státech podpoří adopci kryptoměn již další rok, a to s řádnou regulací. To, že budou řádně regulovány, vyvolá v lidech důvěru, a tak zájem o Bitcoin bude větší,“ tvrdí expert .

„Neomezená nabídka fiatové měny podle všeho udrží růst cen ve všech odvětvích. To jistě platí i pro Bitcoin a jiné kryptoměny. Ty mají totiž omezenou nabídku, a proto jsou vzácnější. Očekáváme širší masovou adopci, nicméně kryptoměny si ještě zažijí divokou jízdu. Vidíme to například tehdy, když jde BTC do 50procentní korekce,“ komentuje analytik.

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si jej nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Co čeká Bitcoin v roce 2022 podle analytika?

Analytik dále dodává: „Hlavní otázkou, které čelí Bitcoin pro blížící se nový rok, je to, zda nastal vrchol, nebo jde o konsolidující se bull market. Věříme, že je to ta druhá varianta a lídra kryptoměn uvidíme na cestě k tomu, aby se stal globálním digitálním vůdcem na světěCena v roce 2022 může klidně dosáhnout 100 000 dolarů.“

„Vypadá to tak, že Bitcoin je na cestě ke 100 000. Konec roku podle všeho přinese pozastavený a později obnovený býčí trh. Je to také vidět na hlavní kryptoměně.“

Pokud jde o to, kdy by přibližně cena BTC mohla přesáhnout 100 000 dolarů, zde analytik tvrdí následující:

„Považujeme to za otázku času, zejména pro ekonomické faktory, jako například rostoucí poptávku oproti omezené nabídce.”

Mohlo by tě zajímat: TOP 3 kryptoměny, které se nyní vyplatí koupit po poklesu


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.