TOP 3 kryptoměny, které se nyní vyplatí koupit po poklesu

Share This Post

Většina kryptoměn během posledního poklesu ztratila více než 40 % své hodnoty. Pro odvážné se ale právě v korekcích tvoří příležitost pro obchody, jelikož nejlépe se nakupuje na dně, a během růstu se už jen vybírají zisky a čeká se. Velká část z kryptoměn je na undervalue hodnotě, což znamená, že můžeme spekulovat u některých podhodnocených mincí systémem nakupování. Které kryptoměny se nyní vyplatí nakoupit?

ADA – po 60% poklesu

Cardano od svého posledního vrcholu ztratilo kolem 60 % své hodnoty. Zatímco ještě nedávno se říkalo, že předčí kryptoměnu BNB, tak je sporné, zda se udrží v top osmičce. Aktuálně se ADA nachází na důležitém supportu, který by mohl dát impuls k růstu. Z pohledu fundamentální stránky jde o starší a stabilně fungující projekt, který má na jedné straně odpůrce, hlavně z komunity Etherea. Na druhé straně má Cardano silnou komunitu vývojářů a investorů. Stabilita projektu by neměla být ohrožena a cenové výkyvy, jaké zaznamenala tato mince za poslední období, patří k obchodování na burze. Pokud tedy někdo hledá stabilní altcoin s podhodnocenou cenou, pak právě tato kryptoměna může být velkým favoritem.

Cardano je na supportu
Cardano je na supportu, zdroj: tradingview.com

VET – čekáme na oživení

VeChain podobně jako Cardano je po větším poklesu. Od ATH ztrácí přibližně 70 % své hodnoty. Je to dost překvapivé na takto stabilní projekt. Na VeChainu ale platí stejné pravidlo jako na všechna aktiva na burze. Větší poklesy nemusí v každém případě znamenat konec projektu. Právěže naopak – dává nám to příležitost nakupovat podhodnocené mince za lukrativní ceny.

VeChain patří bez menších pochyb do skupiny stabilních kryptoměnových projektů. Řeší problémy obchodního řetězce a ochrany spotřebitelů a dodavatelů. Tuto společnost založil jeden z bývalých, vysoce postavených zaměstnanců firmy Louis Vuitton. V projektu Vechain chce jít podobným směrem, hlavně se zaměřit na ochranu výrobků značkových produktů před levnou náhražkou nekvalitních šmejdů.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

VeChain je po poklesu
VeChain je po poklesu, zdroj: tradingview.com

Cake – boj s poklesem kryptoměny

Cake dokonce ve srovnání s historickým maximem je aktuálně v 80% korekci. Komunita se rozhodla bojovat s tímto negativním faktem tak, že zavede prvek deflace, respektive se má výrazně snížit tvorba nových mincí. Právě na takto silné farming komunitě by asi jen málokdo očekával tak velký pokles. Cake dokonce aktuálně nemá prakticky žádnou konkurenci v podobném sektoru, kde by mohli odejít investoři a obchodníci. Je však třeba říci na rovinu, že i ostatní podobné swap projekty jako Uniswap a Sushiswap jsou na tom stejně. Problémem mohou být hlavně vysoké ethereové poplatky, které se platí na těchto směnárnách. To odrazuje mnoho uživatelů, kteří se vracejí zpět na centralizované burzy. Problém by mohl vyřešit nový update ETH sítě a kompletní přechod na 2.0 verzi. Více o těchto novinkách se dozvíš v tomto videu:

Přečti si také: Robert Kiyosaki: „Na trh přichází krach a deprese, tlačené falešnou inflací“

Related Posts

Rusko aktívne zvažuje využitie digitálnych mien pre medzinárodné platby

Moskva zaujíma pozitívny postoj k digitálnym aktívam po tom,...

[SPRÁVY] • Stredoafrická republika je pripravená stať sa kryptocentrom • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Čas od času, najmä na...

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...