Robert Kiyosaki: „Na trh přichází krach a deprese, tlačené falešnou inflací“

Robert Kiyosaki chrání před krachem na trhu
Robert Kiyosaki chrání před krachem na trhu. Zdroj: Google

Populární investor Robert Kiyosaki se opět pozastavil u inflace. Tentokrát ji nazval „falešnou inflací“, která způsobí výrazný krach a depresi na trhu.

Robert Kiyosaki předpovídá tvrdý pád

Úspěšný podnikatel a autor bestselleru „Bohatý táta, chudý táta“ Robert Kiyosaki si myslí, že nás čeká krach, který s největší pravděpodobností ovlivní všechna aktiva včetně kryptoměn na čele s Bitcoinem. Posledním příspěvkem na twitteru vyjádřil svůj pohled na tvz. „falešnou inflaci“, která bude hlavním zdrojem deprese na trhu.

Mohlo by tě zajímat: Ředitel CIA – zpravodajská služba je v současnosti zaměřená na kryptoměny!

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Kiyosaki svým fanouškům doporučil, že je ideální příležitost k investování do Bitcoinu, zlata a stříbra. Upozorňuje ale, aby se nezapomínalo na opatrnost vzhledem k současnému stavu inflace.

„FED a Biden tlačí na falešnou inflaci. Přichází krach a deprese. Zlato, stříbro, Bitcoin a také nemovitosti se zhroutí. Po pádu přijde ideální příležitost k nákupu. Je čas zbohatnout po krachu falešné inflace. Buďte však opatrní a dávejte si pozor.“

Přečti si také: Florida otevírá bránu Bitcoinu – guvernér Ron DeSantis disponuje zajímavým plánem

Bitcoin na ceně 1,2 milionu USD?

Robert Kiyosaki vnímá Bitcoin jako aktivum, které stále nebylo do značné míry otestováno. Podle něj se v následujících letech BTC vyšplhá až na astronomickou částku 1,2 milionu USD. V jeho osobním portfoliu se kromě BTC nachází také zlato a stříbro.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.