Analýza AVAX – cena hledá dno korekce. Potvrdí se reverzní pattern?

AVAX hledá dno korekce.
AVAX hledá dno korekce. Zdroj: Shutterstock.com/Vector-3D

AVAX se nachází ve stejné fázi jako Bitcoin a také formuje reverzní pattern, který ještě nebyl potvrzen, a tak musíme počkat na proraz posledního maxima. Ceně se to však nedaří a pravděpodobně vytvořila klesající maximum. Podstatné bude nyní sledovat, jak se cena zachová při kontaktu se supportem.

Tržní cena nedávno vytvořila krátkodobý svíčkový pattern, který je reverzní a potvrzuje tak klesající maximum. Cena však musí udržet poslední support na hladině bodu 1 a 3 na hodnotě cca 79,00 $. Pokud by cena spadla pod tento support, tak je pravděpodobné, že by hledala nové dno korekce a reverzní pattern by byl neplatný.

AVAX
PODROBNÉ INFORMACE O SOUBORU

Vyzkoušej náš produkt VIP signály ! Co v něm najdeš? Kompletní přehled, analýzy a signály na 50 párů. Každý den pro tebe naši tradeři připravují kompletní náhledy do jejich aktuálně otevřených obchodů. Zároveň získáš přístup na pravidelné streamy a webináře zcela zdarma. >>> Chci koupit VIP členství <<<.

Přečti si také – MicroStrategy opět rozšiřuje své portfolio nákupem BTC v hodnotě 82,4 milionu USD

AVAX potřebuje potvrdit reverzní pattern

Z krátkodobého hlediska proto musíme vyčkat, zda cena opravdu dokáže překonat poslední maximum a potvrdit reverzi korekce. V tuto chvíli totiž cena může jít i dolů i vzhůru, protože se nachází v sideway struktuře, kde se perou medvědi s býky. Před skutečným růstem však cena musí ještě vychladnout.

Z dlouhodobého hlediska korekce buď našla dno, nebo jej brzy najde. Nacházíme se zatím v akumulační zóně a primární trend by měl pokračovat v růstu. Z krátkodobého hlediska cena musí potvrdit dno korekce.

Mohlo by tě zajímat – Coinbase přidává „ETH2“ – jaký má význam a k čemu bude sloužit?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.