MicroStrategy opět rozšiřuje své portfolio nákupem BTC v hodnotě 82,4 milionu USD

Share This Post

Společnost MicroStrategy je ve světě kryptoměn velmi populární i díky své nekončící aktivitě při nákupu BTC, která se pohybuje v několika milionech amerických dolarů.

MicroStrategy opět nakupuje BTC

Technologická společnost, která je kótována na burze NASDAQ, tentokrát zrealizovala nákup 1 434 BTC v hodnotě 82,4 milionu USD. Nákup se uskutečnil na průměrné ceně 57 500 USD za jeden BTC. Společnost, za kterou stojí její zakladatel a zároveň generální ředitel Michael Saylor, tak pokračuje ve svém nákupním tažení.

Mohlo by tě zajímat: Analýza BTC – růst začíná slábnout. Čeká nás další korekční leg?

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Nákup byl s velkou pravděpodobností uskutečněn minulý týden, ale Michal Saylor ji oznámil až dnes. Odpovídá tomu průměrná nákupní cena 57 500 USD. Bitcoin se totiž od víkendového pádu drží na hranici 50 000 USD.

MicroStrategy uskutečnila již druhý nákup v poměrně krátkém časovém úseku. Technologický gigant zrealizoval obrovský nákup v hodnotě 414 milionů dolarů koncem listopadu. Do portfolia společnosti tehdy přibylo přes 7 000 mincí BTC.

Celková zásoba společnosti tak představuje neskutečných 122 478 BTC, které byly nakoupeny za 3,66 miliardy dolarů s průměrnou cenou 29 861 USD. To je opravdu velmi dobrý výsledek. Vzhledem k aktuální ceně BTC, která se v době psaní tohoto článku pohybuje na úrovni 48 145 USD, hodnota portfolia společnosti MicroStrategy je více než 6 miliard USD.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...