Elon Musk zesměšnil zastánce Webu3 – nezapomněl ani na sektor NFT

Elon Musk
Elon Musk. Zdroj: Shutterstock, Naresh111

Generální ředitel gigantické společnosti Tesla a velký fanoušek kryptoměn Elon Musk byl opět aktivní na svém twitterovém účtu. Tentokrát se pokusil zesměšnit propagátory Webu3.

Elon Musk vtipkoval o Webu3 a NFT

Šéf Tesly na Twitteru sdílel obrázek populárního komiksu „Urinal Etiquette“, který vyobrazuje muže vstupujícího na pánské toalety, aby neznámému muži reprezentoval svůj názor a podporu kryptoměn, Webu3 a decentralizovaných autonomních organizací DAO.

Mohlo by tě zajímat: Podle těchto metrik obchodníci upřednostňují ETH před Bitcoinem – cena poroste

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Ve světě kryptoměn se pojem Web3 vyskytuje stále častěji. V podstatě jde o novou verzi nebo iteraci internetu, která je založena na veřejných blockchainech. Web3 může opět lidem navrátit vlastnictví dat prostřednictvím blockchainu a špičkových technologií.

Přečti si také: Populární meme tokeny vytvářejí novou herní „play-to-earn“ platformu

Tam, kde existuje spousta fanoušků, se samozřejmě objevuje také opozice, která považuje Web3 pouze za jakýsi prostředek pro krádež. A zdá se, že do této skupiny lidí zapadá i Elon Musk, který se mimo jiné pustil i do sektoru NFT. Reagoval tak na tweet zakladatele DOGE Billyho Markuse, který vidí v tomto sektoru extrémní množství podvodů.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.