Populární meme tokeny vytvářejí novou herní „play-to-earn“ platformu

Share This Post

Vývojáři SafeMoon Inu (SMI) se spojili s Enjin Coin (ENJ), aby vyvinuli hru s názvem Moonshot Voyage. Přestože SafeMoon Inu zní jako mix dvou populárních tokenů, kterými jsou Shiba Inu a Safemoon, je to víc než jen meme coin. Nedávno byl dokonce kótován na burze WhiteBIT.

Tým SafeMoon Inu zahrnuje vysoce kvalifikované pracovníky z více disciplín od vývoje her, marketingu, kybernetické bezpečnosti a projektového managementu. Tým momentálně pracuje na herní platformě s NFT poháněnou Enjin s názvem SMI PLAY.

Jeho první vlajková loď má být hra Moonshot Voyage. Jedná se o bezplatnou střílečku a lovce, kteří cestují vesmírem, aby našli legendární vesmírnou loď. Hra bude uvedena na trh v 1. čtvrtletí 2022.

Moonshot Voyage
Moonshot Voyage. Zdroj: Cointelegraph

První alfa test hry se uskutečnil 6. – 7. listopadu. Z těch, kteří se testu zúčastnili, 76,5 % hráčů hodnotilo svou zkušenost jako povzbuzující (s hodnocením 4,5). Až 85,2 % hráčů hodnotilo integraci NFT poháněnou Enjin a udělilo také skóre 4,5.

Tým SafeMoon Inu plánuje po Moonshot Voyage vyvinout další hry pro platformu SMI PLAY, kde by NFT z jedné hry mohly fungovat i v jiných hrách.

Chceš nakoupit a obchodovat kryptoměny? Burza Binance je aktuálně nejlépe hodnocenou burzou na světě s velmi levnými poplatky za nákup. Vytvoř si nyní účet přes náš >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Přečti si také – TOP 3 důvody, proč token XTZ narostl o 40 % za jediný den

Klíčové body projektu

SafeMoon Inu, smart token ERC-20, je meme a herní token řízený komunitou. Systém Anti-PaperHand rozděluje 2 % z každé transakce mezi držitele. To stimuluje všechny „hodlery“ a odměňuje lidi, kteří zůstanou na palubě. Připravovaná herní platforma SMI PLAY s možností hraní a vydělávání s in-game NFT nabídne další odměny pro držitele tokenů SMI.

Tvůrci SMI PLAY se také zaměřují i ​​na charitativní organizace, aby se podělili o odměny získané z dosavadního úspěchu s těmi, kdo to potřebují. SafeMoon Inu se nedávno připojil k charitativnímu kruhu MUNCH a věnoval více než 5 ETH na charitu a vytvořil partnerství s projektem MUNCH. Kromě toho je Moonshot Voyage od SafeMoon Inu oficiálním projektem Enjin Adopter.

Podle týmu mezi jejich největší úspěchy za posledních dvanáct měsíců patří:

  • partnerství s Enjin
  • získání více než 15 000 držitelů
  • dosažení tržní kapitalizace 120 milionů dolarů
  • úspěšný alfa test Moonshot Voyage
  • kótování na kryptoburzách BKEX a WhiteBIT

Budoucí plány SafeMoon Inu

Plány pro SafeMoon Inu se rozrostly díky obrovské rychlosti, jakou vývoj probíhal. SafeMoon Inu je momentálně uprostřed předprodeje NFT, otevřeného beta testu hry, který přichází na konci měsíce, jakož i aktualizace webové stránky pomocí ovládacího panelu.

V 1. čtvrtletí 2022 se projekt plánuje dostat na více burz včetně WhiteBIT. BKEX chce poskytnout brzký přístup ke spuštění Moonshot Voyage 2022 a aktivně rozvíjet Moonshot Voyage a zahájit vývoj další hry.

Mohlo by tě zajímat – Představitelé Shiba Inu mají smělé plány – nová blockchainová hra může nakopnout token SHIB

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...