Technologický gigant Microsoft investuje 27 milionů USD do krypto startupu Palm NFT Studio

Microsoft investuje do kryptoměnového startupu
Microsoft investuje do kryptoměnového startupu. Zdroj: Shutterstock, JeanLucIchard

Jedna z největších světových společností Microsoft investuje 27 milionů dolarů do kryptoměnového startupu Palm NFT Studio.

Microsoft ve společnosti Palm NFT Studio

Palm NFT Studio představuje kryptoměnový startup, kterému se podařilo získat dotaci 27 milionů dolarů od společnosti Microsoft v rámci rizikového fondu M12. Financování se bude orientovat na rozšíření týmu, jelikož společnost plánuje expandovat v oblasti zábavy, výtvarného umění, her a kreativní kultury.

Mohlo by tě zajímat: MicroStrategy opět rozšiřuje své portfolio nákupem BTC v hodnotě 82,4 milionu USD

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské částky za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokradne na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Palm NFT Studio chce i nadále pokračovat ve vývoji technologické platformy, která umožňuje pohodlně vyvíjet a zavádět NFT dropy v síti Palm Network.

„Do tří let se bude většina NFT rozdávat zadarmo. Budeme svědky posunu od NFT jako exkluzivních sběratelských kousků k masovému zapojení komunity. Společnost Palm NFT Studio chce být lídrem tohoto vývoje. Plánujeme vytvořit programy, které vytěží miliony užitečných NFT tokenů, které budou spojovat komunity a také podporovat angažovanost skutečných fanoušků, kteří budou odměňováni,“ uvedl Dan Heyman, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Palm NFT Studio.

Přečti si také: Whatsapp zavádí v USA kryptoplatby prostřednictvím chatu

Společnost nezaostává ani v otázce regulačních nařízení. Disponuje vlastním oddělením pro dodržování předpisů.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.