Keanu Reeves hodluje kryptoměny – jaký názor má na NFT?

Keanu Reeves hodluje krypto
Keanu Reeves hodluje krypto. Zdroj: Shutterstock, DFree

Pokud patříte k fanouškům trilogie Matrix, určitě s netrpělivostí očekáváte pokračování tohoto úspěšného filmu, jehož hlavní postavou je Neo, ztvárněný hvězdou jménem Keanu Reeves. Ten se podělil o svůj názor na svět kryptoměn.

Keanu Reeves hodluje kryptoměny

Filmová hvězda Keanu Reeves je hodlerem kryptoměn. V nejnovějším rozhovoru pro technologický blog The Verge uvedl, že se osobně věnuje kryptoměnám.

Mohlo by tě zajímat: Podle těchto metrik obchodníci upřednostňují ETH před Bitcoinem – cena poroste

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

„Můj přítel mi před časem nějaké kryptoměny koupil, ale zatím jsem se jim nevěnoval, protože jsem nemusel. Říká se tomu HODL. Tehdy se jednoduše svých kryptoměn ani nedotknete. Takže ano, mám menší HODL portfolio,“ uvedl herec.

Reeves a jeho herecká kolegyně Carrie-Anne Mossová se v rámci propagace novinky „Matrix: Resurrection“ vyjádřili i k tématu metaverzu, videohře Matrix či NFT. Téma dokonce přišlo i na budoucnost porno průmyslu založeného na využívání VR.

Přečti si také: TOP 3 kryptoměny, které se nyní vyplatí koupit po poklesu

Zejména názor Keana na adresu NFT je poměrně skeptický. Co si myslí o „věcích, které nelze zkopírovat“? Herec jednoduše odpověděl:

„Dokážeme je přece snadno zreprodukovat.“

Celé interview můžete zhlédnout v tomto příspěvku na Twitteru:


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.