ANKETA – Dosáhne Bitcoin tento týden nového historického maxima? Zde je důvod, proč ano

ZDROJ:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Bitcoin během celého dubna konsoliduje těsně pod svým historickým maximem. A když píšeme těsně, tak to myslíme opravdu vážně. Již několik dní po sobě dosahuje hodnoty cca 1-3 % pod ATH. Po Překročení hladiny 60 000 dolarů padla poslední velká rezistence a většina analytiků se domnívá, že další velký pohyb už půjde do neprozkoumaného teritoria nad 61 750 dolarů. A možná to bude už dnes, jelikož BTC kolem poledne prorazil 63 000 dolarů.

1D BTC / USD - Bitstamp
1D BTC / USD – Bitstamp

Dosáhne podle vás Bitcoin tento týden nového historického maxima?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Co by mohlo Bitcoin vystřelit na nové historické maximum?

Bitcoinu už chybí pouze jediné. Impuls, který ho pošle nahoru. Velcí hráči a institucionální investoři jsou nyní spokojeni. Mají (možná) poslední šanci nakoupit za aktuální ceny a nikdo nechce trh posunout výše, dokud nemá pořádně nakoupeno.

Pokud ještě nemáte účet na Coinbase, tak tady je návod, jak získat bonus 10 dolarů v Bitcoinech za první nákup.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!
>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

>>> Vytvořit účet na Coinbase <<<

Avšak jeden takový bullish impuls možná přijde už zítra. Americkou kryptoburzu Coinbase totiž 14.4.2021 čeká vstup na NASDAQ. Akcie společnosti Coinbase budou veřejně obchodovatelné na jedné z největších směnáren na světě a vše nasvědčuje tomu, že půjde o jeden z nejúspěšnějších vstupů historie. Vnitřní informace z privátního prodeje akcií ukazují, že kapitalizace firmy se odhaduje na více než 150 miliard dolarů.

Tak velkolepý vstup jedné z největších kryptoměnových firem do klasického finančního světa opět strhne pozornost investorů ke kryptoměnám, jako tomu bylo v únoru, kdy Tesla ohlásila nákup za 1,5 miliardy.

Bitcoin nyní vypadá opravdu dobře, ale Ethereum má podle Scotta Melker ještě větší potenciál. Očekává, že v roce 2021 získá větší zisk a dosáhne ceny 10 000 dolarů. Rozhovor s ním najdete zde:

Ethereum dosáhne $ 10 000 v roce 2021 a udělá větší zisky, než Bitcoin – tvrdí Scott Melker

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.