Bitcoin 20x znásobí svou hodnotu! Tvrdí insider ze světa zlata

Share This Post

Bitcoin v roce 2020 opět ukázal, že patří mezi TOP investice, a konečně se dotáhl na své historické maximum z roku 2017. Aktuálně mu sice stále chybí pár stovek dolarů, ale každému je jasné, že to není konec. Myslí si to i spoluzakladatel Gold Bullion International Dan Tapiero, který v podcastu Anthony Pompliana učinil opravdu zajímavé predikce.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Tapiero si myslí, že zlato v příštích dvou letech zdvojnásobí svou hodnotu. Ze současných 2000 $ by se mělo dostat na 4000 $. Pokud se tak stane, Bitcoin podle něj předvede mnohem větší rallye a dostane se na 300-500 tisíc dolarů. To je 15-25násobný růst!

Také dodal, že nikdo ve světě zlata toto tvrzení nerozporuje. Nikdo kromě Petra Schiffa, který nedávno svůj Twitter zaplavil poznámkami o Bitcoinu.

Může vás zajímat: Proč udělal Stellar 140% zisk? Vyplatí se ještě nakupovat?

Další velký bullrun způsobí institucionální investoři

Instituce podle Tapiera postupně přesunou 10-15% svých portfolií. Institucionální investoři v současnosti ovládají přibližně 100 bilionů dolarů. To je 10-15 bilionů pro Bitcoin! Odtud také vycházejí jeho výpočty.

I když musíme dodat, že to není dobrá matematika. Pokud by investoři skutečně do Bitcoinu nacpali 15 bilionů, jeho kapitalizace by byla podstatně vyšší. Přibližně 4 miliony BTC byly za posledních 12 let ztraceny, ale stránky jako coinmarketcap je stále započítávají do celkové kapitalizace. Mnoho BTC vlastní i HODLeři, kteří tak brzy neplánují prodávat. Pokud se tedy opravdu vyplní Tapierova predikce, a instituce do něj investují 10-15 bilionů, cena BTC půjde vysoko nad milion dolarů.

Čtěte také: Bitcoin na 100 000 $ v roce 2021? Podívejte se na tento výpočet

Další osobnosti souhlasí s Tapierem

I další analytici mají na Bitcoin stejný podhled. Tom Fitzpatrick, ředitel Citifxtechnicals, finančního produktu New Yorské banky Citibank, nedávno zveřejnil svou predikci. Myslí si, že Bitcoin v průběhu roku dosáhne 318 000 $.

CIO společnosti Chain Capital je také bullish. Pro agenturu Reuters uvedl, že Bitcoin podle něj v roce 2021 překoná 100 000 $ a že by mohl jít až na 288 000 $.

Moderátor CNBC Jim Cramer má od Bitcoinu také velmi velká očekávání. Zatímco v roce 2017 byl proti této kryptoměně, nyní v něm už vidí potenciál. Uvědomil si, že Bitcoin je dobrý hedge proti inflaci, a také je to technologie, které dobře rozumí mladí lidé.

Obchodujete na burze? V tom případě se vám určitě hodí pomoc od profesionálních obchodníků. naší VIP skupině pravidelně analyzujeme Bitcoin a k tomu 10-15 altcoinů každý týden. Přístup k analýzám nyní můžete získat s Black Friday slevou až 75%. 

Vyzkoušet si naše analýzy můžete na dva týdny za pouhých 69 Kč (2,3 €). Případně si můžete zakoupit členství na 1-3 roky.

>>> Podívat se na slevy <<<

ZDARMA jsme pro vás zpřístupnili jednu analýzu z VIP skupiny.

Analýza BTC, ADA, TRX, XTZ, VET – trh stále nie je prehriaty

Na závěr ještě připojujeme Pomplianův podcast s Danem Tapierem:

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...