Bitcoin Miami 2021 – “Bitcoin bude do 10 let absolutním lídrem na finančních trzích!”

Bitcoin Miami 2021 -
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin je možná už jen 10 let od přijetí do společnosti. Blíží se událost známá jako “hyperbitcoinizace”.

Myslí si to někteří účastníci konference Bitcoin Miami 2021, kteří 4. června přinesli velmi zajímavé informace o začátku hyperbitcoinizace.

Bitcoin může do roku 2031 zcela ovládnout globální finance

V zajímavé diskusi vystoupil autor knihy “The Bitcoin Standard” Saifdean Ammous společně s vedoucím oddělení rozvoje podnikání společnosti Unchained Capital Parkerem Lewisem a vedoucím růstu společnosti Kraken Danem Heldem. Tato zajímavá jména uvedla svůj pohled na to, kdy by Bitcoin mohl efektivně ovládnout globální finance.

Mohlo by vás také zajímat: Toto jsou důvody, proč Bitcoin udělá znovu ATH a bear market skončí!

“Tento stav může reálně nastat za deset let. Myslím si, že na základě přijetí Bitcoinu z minulosti a na základě bilionů dolarů, které bude muset FED v příštích měsících a letech vytisknout, by bylo potencionálně konzervativní říci, že se Bitcoin stane jedničkou na trhu do 10 let.”

StormGain

V praxi by to znamenalo, že by se do sítě Bitcoinu v průběhu 10 let zapojila miliarda nových uživatelů.

“Budu trochu konzervativnější než Parker a řeknu, že se to stane v průběhu 15 až 16 let.” Podotkl Ammous.

Jeho pohled je vskutku zajímavý. Hlavním faktem zůstává to, že Bitcoin jako měna nemá dno. Čili v dolarovém vyjádření představuje měnu s nekonečným potenciálem růstu.

Hyperbitcoinizace do roku 2026 je nepravděpodobná, ale možná

“Řekl bych, že minimálně deset let pro hyperbitcoinizaci by byl nejpravděpodobnější a vlastně i konzervativní odhad,” uzavřel Held.

“Pokud nastane událost, při níž dojde ke zrychlené devalvací fiat měn, Bitcoin začne prudce růst a možná se přiblíží k hodnotě 1 milionu USD – bude to moment podobný supercyklu. Pak bychom to mohli vidět mnohem dříve, možná za pět až šest let. To by byl ale velmi nepravděpodobný výsledek.”

Model stock-to-flow předpovídá v tomto půlročním cyklu průměrnou cenu páru BTC / USD buď 100 000 USD, nebo 288 000 USD – v závislosti na použití modelu.

Graf poměru zásob a toku bitcoinu k 4. červnu. Zdroj: Buy Bitcoin Worldwide
Graf poměru zásob a toku bitcoinu ke 4. červnu. Zdroj: Buy Bitcoin Worldwide

Mohlo by vás také zajímat: ANALÝZA – Zlato (XAUUSD) má po korekci, je cesta do vyšších hladin otevřená?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.