Bitcoin po odrazu znovu roste – Kam až se může dostat?

Bitcoin po odrazu znovu roste - Kam až se může dostat?
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin se po break out pohybu z trianglu zastavil na hodnotě 31 000 USD. Od té doby roste a tradeři začínají spekulovat nad obnovením bullish trendu. Byl tento odraz dostatečný na to, aby začal nový růst na ATH, nebo jsme stále v zóně smrti a hrozí další pád?

Asi téměř každý čekal break out z trianglu a následně velký pohyb. Přesně to se začátkem tohoto týdne stalo a Bitcoin se zastavil o 5 000 USD níže. Konkrétně na 31 000 USD. Po silných fundamentech, hlavně ze Salvadoru, jsme si nakonec už následující den po propadu vydechli. Bitcoin potupně začal růst. Netrvalo dlouho a vrátil se zpět na 36 000 USD. Dokonce během dnešního dne je cena tohoto aktiva pouze těsně pod 38 000 USD. Je jasné, že síla na trhu tlačit cenu nahoru určitě je. Co nám ale říká technika analýza?

Mohlo by vás také zajímat: Analýza JPMorgan předpokládá další pokles Bitcoinu! Zopakuje se rok 2018?

Bitcoin – Možnost propadu v rámci kanálu

BTC / USD - tvorba kanálu, zdroj: https://www.tradingview.com/
BTC / USD – tvorba kanálu, zdroj: https://www.tradingview.com/

Jak lze vidět na obrázku výše, jsme na vrchní hraně kanálu. Pokud by tato analýza byla platná, tak Bitcoin může spadnout ještě minimálně jednou, a to dokonce na 28 000 USD. Aktuálně se držíme pouze těsně pod vrchní čarou tohoto patternu. A samozřejmě nemůžeme vyloučit ani bullish break out, kterým by s velkou pravděpodobností bylo po bearish trendu a Bitcoin by měl mít otevřenou cestu například i na nové ATH. Rozhodnout se může již v blízké budoucnosti.

Bitcoin Skupina pro začínající tradery a studenty do konce tohoto týdne nabízí 50% slevu na členství trading room a signály. Využij nabídku a přidej se ke skupině traderů. 

>>> Začít obchodovat nyní <<<

Konsolidace na dně

BTC/USD – Sideways na dne, zdroj: https://www.tradingview.com/
BTC/USD – Sideways na dně, zdroj: https://www.tradingview.com/

Druhá, za mě aktuálně nejreálnější možnost je, že dříve či později konsolidace na dně skončí. A jak rychle jsme padali, stejně rychle se budeme vracet zpět na ATH. Případný takový cenový vývoj může někomu připomínat podobu bart patternu. O BTC je dost známo, že právě po konsolidaci na dně se odrazí a roste.

Přečti si také náš dnešní update altcoinů: Analýza BTC, LINK, LTC, XTZ, XLM – překoná Bitcoin poslední maximum?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.