BLACK Friday – Využite až 75% zľavy do VIP a Trading Room skupín

Bitcoin v posledných mesiacoch predvádza skvelú show. Cena tejto kryptomeny vzrástla na 19 000 $ a veľa ľudí očakáva, že čoskoro otestuje historické maximum (19 900 $). Volatilita na trhu s kryptomenami je späť a spolu s ňou aj šance na veľké zisky, bez používania riskantných pák.

Chcete sa naučiť obchodovať? Zdarma sme pre vás zverejnili jednu časť nášho kurzu o Elliotových vlnách.

Obrovský ziskový potenciál na trhu s kryptomenami

Bitcoin má samozrejme obrovský potenciál, no zároveň je už dosť drahý. Aj keď sa vyplní najlepší scenár, spraví v najbližších 20 mesiacoch zisk “iba” 1000 %. To je samozrejme sen každého obchodníka, ale ak naozaj dôjde k takémuto HYPU, história napovedá, že altcoiny spravia oveľa väčšie čísla. VIdno to uź teraz. Niektoré mince spravili za pár dní stopercentné zisky – viac, než Bitcoin za 2 mesiace.

Vo VIP skupine pre naších členov pravidelne publikujeme prehľady trhu. Analyzujeme Bitcoin a k nemu vždy prihodíme 4 zaujímavé alty s veľkým potenciálom. Väčšinou neposkytujeme signály, keďže z našej skúsenosti ich väčšina ľudí nevie správne využiť.

Namiesto toho sa snažíme vzdelávať našich členov a poskytnúť im pohľad do mysle profesionálneho obchodníka, aby sami dokázali obchodovať a zlepšili si tak výsledky na burze.

Príklad našej analýzy. Túto si do konca týždňa môžete prečítať ZDARMA:

Analýza BTC, ADA, TRX, XTZ, VET – trh stále nie je prehriaty

BLACK Friday – Získajte prístup k VIP analýzam na celý rastový cyklus dopredu

Ak máte záujem o takúto službu, tak tento týždeň pre vás máme Black Friday akciu. Môžete vyskúšať naše analýzy na dva týždne a dlhodobé členstvá s obrovskými zľavami.

  • STANDARD S: 14 dní249 kč 69 kč (2,3 €) ZĽAVA 75%
  • STANDARD XXL: 365 dní3999 kč 1499 kč (54 €) ZĽAVA 66%
  • STANDARD 2+1: 3 roky11999 kč 2999 kč (107 €) ZĽAVA 75%

>>>Získať členstvo v zľave<<<

Ak chcete osobnejší prístup, zvážte LIVE Trading ROOM.

>>>Zistiť detaily o LIVE Trading Roome<<<

Dnes o 20:00 budeme streamovať s tvorcom roomu a radi odpovieme na vaše otázky. Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho kanálu BitLink, aby ste nezmeškali ďalšie zaujímavé streamy (nie len) o kryptomenách.