STREAM o 20:00 Chaos na trhu s kryptoměnami vrcholí a velryby prodávají – Co čeká Bitcoin v tomto týdnu?

Bitcoin nám během neděle začal pořádně padat. Altcoiny jsou prozatím pouze v malé korekci ze sobotního růstu. Je to začátek dlouho očekávané velké korekce? Jak hluboko by mohl Bitcoin klesnout? O tom a o mnoha dalších tématech se budeme bavit zítra na našem streamu.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Těšíme se na vás v pondělí ve 20:00 na našem streamu.

Kdy přijde konečně korekce?

Dnešní propad Bitcoinu samozřejmě nemusí znamenat nic vážného. V době psaní článku na tomto aktivu ani zdaleka není ohrožen bullish trend. To bychom museli na pár dní klesnout hluboko pod 17 000 USD. Bearish pohyb můžeme využít k otevření obchodu na férové ​​hladině, konkrétně na golden ratio. O celém obchodním systému se budeme bavit zítra na streamu.

Bitcoin, STREAM o 20:00 Chaos na trhu s kryptoměnami vrcholí a velryby prodávají – Co čeká Bitcoin v tomto týdnu?, TRADING11

Bude Bitcoin pokračovat v růstu, nebo přijde korekce? A co altcoiny, našly už konečně dno? Dosáhneme ještě do konce roku ATH? A co je to value investing systém? O tomto všem se budeme bavit zítra na streamu od 20:00!

Jak nejlépe vydělat v době hypu? TOP tipy na trading kryptoměn

Zajímavé jsou i altcoiny, kde během zítřejšího streamu jich budeme rozebírat hned několik. Nezapomeňte si proto zapnout odběr ze zvonkem, abyste ve 20:00 nezmeškali live stream.

Těšíme se na vás!

Bitcoin, STREAM o 20:00 Chaos na trhu s kryptoměnami vrcholí a velryby prodávají – Co čeká Bitcoin v tomto týdnu?, TRADING11