Fork XRP se blíží – Nenechte si ujít příležitost vydělat!

Fork XRP se blíží - Nenechte si ujít příležitost vydělat!

Flare Network airdrop je na cestě a poskytuje investorům XRP ještě několik týdnů, aby se připravili na příležitost získat Spark – nový token řízení platformy smart kontraktů. Onen fork se přesně uskuteční 12. 12. 2020.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Kryptoinvestoři, kteří zaregistrují své XRP na žádoucím účtu, dostanou zdarma Spark tokeny v poměru 1:1. Příjemci si při přijímání nových tokenů ponechají vlastnictví svých podílů XRP.

Flare rozšiřuje případy použití čtvrté největší kryptoměny podle tržní kapitalizace tím, že umožňuje uživatelům provozovat smart kontrakty na XRP. Uživatelé mohou řídící token Spark využít jako kolaterál na uplatnění prostředků v ekosystému Flare.

Čtěte také: Zájem o Bitcoin je nyní mnohem větší, než byl v roce 2017 – Google to ale neukazuje

Spark podpoří i hlavní burzy

Více než 20 burz uvedlo, že podpoří airdrop a budou distribuovat tokeny Spark svým zákazníkům poměrným dílem na základě jejich podílů XRP, uvádí Flare.

Spark mohou získat i ti, kteří vlastní nebo ukládají své XRP na nezúčastněné burze. Zakladatel XRPL Labs Wietse Wind v příspěvku Coil říká, že, pokud majitelé účtů hlavní knihy XRP mají soukromý a klíčový účet pro Flare, mohou se zúčastnit airdropu.

Wind vyvinul nástroj, který usnadňuje tento proces, a podrobně uvádí, jak vlastníci účtů mohou prokázat oprávněnost vlastnictví.

“Držitelé účtů hlavní knihy XRP prokáží vlastnictví účtu podepsáním reference a ukázáním na svůj účet v síti Flare. Tato reference bude uložena v poli “MessageKey” na úrovni účtu v hlavní knize XRP.

To znamená, že adresa účtu v hlavní knize XRP bude směřovat na váš vlastní účet v síti Flare. (…)

Flare přečte všechny účty hlavní knihy XRP směřující k síťovým účtům Flare, zkontroluje jejich zůstatek a distribuuje stejné množství tokenů Spark na síťový účet Flare uvedený na účtu hlavní knihy XRP.

Počáteční listopadová aktualizace od Flare naznačila, že v účtech XRPL je nastaveno více než 295 milionů XRP na přijímání tokenu Spark.

STREAM o 20:00 Chaos na trhu s kryptoměnami vrcholí a velryby prodávají – Co čeká Bitcoin v tomto týdnu?