Burza OKEx po měsíčním mlčení oznámila, kdy umožní výběry kryptoměn

0
Burza OKEx po měsíčním mlčení oznámila, kdy umožní výběry kryptoměn

Čínská burza OKEx si pořádně pošramotila svou pověst poté, co 16. 10. zničehonic zakázala výběry kryptoměn a fiatu z platformy. Peníze desetitisíců zákazníků tak uvízly na platformě. Platforma se ale neuzavřela úplně. Nadále umožňovala vklady a obchodování včetně margin tradingu.

Čtěte také: Grayscale je teď největší HODLer! Neuvěříte, kolik Bitcoinů již spravuje

OKEx se konečně ozval, výběry budou fungovat od 27. 11. 2020

Důvod pozastavení výběrů byl opravdu zvláštní. Jeden z držitelů privátních klíčů ke kryptoměnám na platformě začal spolupracovat s čínskými autoritami. Hned se začalo spekulovat, že někdo burzu vykradl, resp. že samotní majitelé čelí trestnímu stíhání. Tyto dohady se zatím nepotvrdily.

OKEx dnes přerušil měsíční mlčení a zákazníkům oznámil, že počínaje 27. 11. 20220 opět umožní výběry. Zdá se tedy, že je vše v pořádku, ale ještě chceme vidět, jestli opravdu bude možné z burzy něco vytáhnout. Až budeme mít více informací, hned vás o tom budeme informovat. Nepromeškejte tak naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Burza na své domovské stránce také přidala oznámení, že své služby neposkytuje v některých zemích. Uzavřená je v Bangladéši, Bolívii, na Krymu, Kubě, v Ekvádoru, Hong Kongu, Íránu, Kyrgyzstánu, Malajsii, Severní Koreji, Súdánu, Sýrii a USA včetně US teritorií. Pokud jste v jedné z těchto zemí, jednoduše použijte VPN.

okex

Mohlo by vás také zajímat:

TOP 5 levných altcoinů, které v roce 2021 čeká velký růst

avatar
  Subscribe  
Upozornit na