Coinbase plánuje prostřednictvím dluhu získat 1,5 miliardy dolarů

Coinbase
Zdroj: Shutterstock.com/tocak
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Společnost Coinbase, největší kryptoburza v USA, plánuje prostřednictvím dluhové nabídky získat 1,5 miliardy dolarů. Společnost to oznámila v pondělí. Kryptoburza kótovaná na burze Nasdaq se snaží využít získaný kapitál na další růst rozvahy společnosti. Použitý má být na všeobecné firemní účely i na potenciální investice a akvizice jiných společností, produktů nebo technologií.

Cílem nového zvýšení je konkrétně nabídnout souhrnnou jistinu 1,5 mld. USD v seniorských dluhopisech společnosti do roku 2028 a 2031. To bude plně zaručeno společností Coinbase Inc., stoprocentní dceřinou společností Coinbase, která jedná jako její holdingová společnost. Úroková sazba, ustanovení o zpětném odkupu a další podmínky zvýšení jsou předmětem jednání mezi firmou a původními kupujícími.

Může tě zajímat: Cardano spouští smart kontrakty po úspěšném hard forku

Coinbase uprostřed regulací

Burza poznamenala, že dluhopisy a související záruka budou nabízeny a prodávány pouze prostřednictvím soukromého memoranda. Konkrétně osobám “důvodně považovaným za kvalifikované institucionálních kupující” podle místních zákonů o cenných papírech, jakož i mimo USA.

“Dluhopisy ani související záruka nebyly a ani nebudou registrovány podle zákona o cenných papírech nebo zákonů o cenných papírech žádné jiné jurisdikce. Pokud nejsou registrovány, nesmějí být nabízeny ani prodávány v USA. “

StormGain

Tato zpráva přichází v situaci, kdy burza čelí zvýšené pozornosti regulačních orgánů pro cenné papíry.

Čti dále: Analýza BTC – korekce pokračuje, kde se nachází klíčový support?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.