Analýza BTC – cena má problém prorazit MA21, korekce neskončila

BTC analýza
Zdroj: Shutterstock.com/Larina Marina
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC pokračuje v křižovatkové struktuře a stále respektuje MA21 na periodě 4H. Ceně se nedaří tuto hladinu překonat. Mezitím jsme dosáhli prvního medvědího targetu. Korekce tak stále není ukončena a nás bude zajímat, kde se nachází další supportní zóna. Dlouhodobý sentiment se zatím nezměnil a jsme stále v trendu.

Bitcoin nedávno vystřelil až na hodnotu 46 900 $, ale okamžitě se stáhl zpět, protože šlo pouze o krátkodobý fake breakout. První target na 44 000 $ byl dosažen na retracementu 38,2% z předchozího růstu z 29 000 $ na 53 000 $.

Analýza, Analýza BTC – cena má problém prorazit MA21, korekce neskončila, TRADING11
Zdroj: TradingView

Chceš se naučit analyzovat grafy? Máme tu pro tebe VIP trading room . Najdeš zde signály, denní update trhu, 200 video návodů a hlavně pomoc od profesionálních traderů. S námi nezmeškáte žádnou příležitost na trhu! Kryptoměny, indexy a forex denně monitorujeme za tebe a hledáme signály, které následně předáváme centrále naší skupiny. >>> Shlédnout nabídku <<<

Může tě zajímat: Přijímání BTC v Salvadoru – kupí se technické problémy s peněženkou

BTC je stále v korekci

Další supportní zóna, kterou sledujeme, je na zóně od 42 000 $ a 41 000 $. V této zóně se nachází týdenní MA21, která by měla sloužit jako support z dlouhodobého hlediska. Hladina 41 000 $ je významná hodnota, která odděluje akumulační zónu od rostoucího trendu.

StormGain

Pokud by se ceně podařilo otestovat tento support a vytvořit dlouhodobé minimum, tak by šlo a skvělou příležitost k nákupu. Naopak, pokud bychom tuto hladinu neudržely, mohlo by dojít ke krátkodobému výplachu a nastal by v-shape recovery. Zatím však budeme sledovat tuto zónu supportu.

Rezistence se kromě MA21 na periodě 4H nachází i na hladině cca 47 000 $, která představuje horní hranici křižovatkové struktury. Objemy zatím poukazují na pokračování korekce a při odrazech vzhůru jsou minimální. Naopak při poklesech jsou objemy vysoké. Krátkodobě tak mají trh v rukou medvědi.

Přečti si také: LUNA narostla už o 750 %! Co stojí za tímto raketovým trendem?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.