Ethereum překonalo 2000 $ – Jaké milníky ho teď čekají? Odpověď dá fibo extension

Ethereum překonalo 2000 $ - Jaké milníky ho teď čekají? Odpověď dá fibo extension
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Někomu se může zdát, že Ethereum v posledních týdnech pouze spí a téměř vůbec nestoupá. Zdání však může klamat! Jistě, vedle kryptoměn, jako jsou BNB, Polkadot, Dogecoin či Uniswap token, někomu ether může připadat jako šnek.

2000 dolarů překonáno! Co bude dál?

Největší altcoin v posledních týdnech konsolidoval. Na trhu se akumulovaly mince poté, co Ethereum dosáhlo cenové rovnováhy. A jak jsme psali před měsícem, bylo jen otázkou času, než překoná hladinu 2000 dolarů. To se nyní stalo. Rezistence je překonána a můžeme jít nahoru!

Avšak ještě se netěšme. Trh bude pravděpodobně nějakou dobu nadále konsolidovat a hladinu $2000 otestuje i shora. Pokud se potvrdí jako support, můžeme jít výš.

Důležitý fundament! Ethereum 2.0 se chystá na svůj první hard-fork

Na kterých hladinách se pro Ethereum nacházejí další rezistence?

Těžko se odhaduje, kde všude na Etheruem číhají další rezistence. Pravděpodobně se budou nacházet na kulatých hladinách jako 2500, 3000, 4000, 5000 a 10 000 dolarů.

Docela dobré odhady hladin, na kterých dojde k dalším konsolidacím, nám dává indikátor fibo extension. Ten v minulosti přesně ukázal konsolidační hladinu 2000 $. Další vycházejí na cenách 3300 $, 5500 $ a 7200 $.

1W ETH / USD - bitstamp a fibo rozšíření
1W ETH / USD – bitstamp a fibo extension

To jsou opravdu astronomické částky, a je důležité zdůraznit, že neexistuje žádná záruka, že se tam Ethereum skutečně dostane. Jde nám pouze o to odhadnout další silné rezistence.

Směr trhu rozhodne Bitcoin

Tak jako vždy, i v roce 2021 platí, že směrování trhu s kryptoměnami rozhodne Bitcoin. Pokud bude nadále dosahovat nových historických maxim, i ostatní kryptoměny (na čele s Ethereem) budou stoupat. V momentě, kdy dojde k první větší korekci, se však všechny vrátí zpět.

Obchodovat s kryptoměnami je velmi rizikové. Dvojnásobně to platí v případě, že obchodujete na burze, která vás okrádá na poplatcích. My doporučujeme používat Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky. Ty si můžete zvýšit o dalších 50% nákupem BNB tokenů.

Jaké kryptoměny kromě Etherea mají nyní velký růstový potenciál? Pár tipů zveřejníme již brzy, tak nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku

Mohlo by vás také zajímat:

Bitcoin překročil 57 500 $ – Překoná tento týden i šedesát tisíc?

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.