Ledger přidává podporu pro 100 dalších nativních tokenů ze sítě Cardano

Share This Post

Francouzský výrobce hardwarových peněženek pro kryptoměny Ledger přidal podporu pro 100 dalších nativních tokenů v síti Cardano, což uživatelům umožňuje nakupovat, odesílat a přijímat tyto tokeny v Ledger Live, aplikaci pro správu kryptoaktiv na zařízeních Ledger.

Společnost Ledger se sídlem v Paříži byla založena v roce 2014 a poprvé oznámila, že přechází na podporu ADA již v dubnu tohoto roku.

Podle oznámení Ledgeru mezi tokeny, které jsou nyní podporovány, patří Aada DAO Token, CLAP, DogeADA, DANA, Cardano Gold, ADAX, MILK, MEOW, MELD a nativní token Minswap.

Francouzský výrobce hardwarových peněženek dodal, že existuje „mnohem více tokenů v síti Cardano“, ale že se rozhodl pro podporu prvních 100 na základě řady faktorů, včetně počtu blockchainových transakcí v konkrétním období. Firma poznamenala, že výběr byl „proveden bez jakékoli zaujatosti, na základě dat z řetězce“.

Oznámení uvádí, že s nativními tokeny na blockchainu Cardano „lze zacházet stejným způsobem jako s měnou Cardano, ADA, a využívat všech výhod její rychlosti, bezpečnosti a nízkých transakčních nákladů. Firma poznamenala, že na rozdíl od sítí, kde uživatelsky definované tokeny nejsou nativní, Cardanův přístup odstraňuje vrstvu složitosti a zároveň snižuje manuální chyby a transakční poplatky.

Hard fork Vasil

Hard fork Vasil bude zahrnovat čtyři návrhy vylepšení Cardano (CIP). Přes současné spoždění upgradu na něj investoři sázejí, jelikož údaje z cenových stránek Coinbase ukazují, že uživatelé kryptoměnové burzy mají typickou dobu držení ADA 153 dní, což znamená, že obchodníci na platformě drží svá aktiva docela dlouhý čas. 

Podle kryptoměnové burzy dlouhá doba držení „signalizuje trend akumulace“, zatímco krátká doba držení „indikuje zvýšený pohyb tokenů“.

Začátkem tohoto měsíce panel odborníků na kryptoměnový průmysl předpověděl, že cena Cardana exploduje do roku 2025 na 2,93 dolaru a do roku 2030 na 6,53 dolaru, ačkoli jiní odborníci se domnívají, že do konce roku se bude kryptoměna obchodovat za pouhých 0,63 dolaru.

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...