Některé altcoiny v roce 2021 předčí Bitcoin o 100 – 1000 % – Zde je pár tipů

Některé altcoiny v roce 2021 předčí Bitcoin o 100 - 1000 % - Zde je pár tipů

Podle Lark Davise DeFi projekty založené na ETH, jako jsou altcoiny Cardano, Kava a Polkadot, mají potenciál nabídnout nejvyšší výnosy v novém býčím cyklu. Davis doporučuje investorům, aby se vyhýbali bitcoinovým forkům a měnám s nízkou likviditou.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Investor a respektovaný YouTuber Lark Davis nedávno zveřejnil video, v němž informuje o potenciálním bull runu na kryptotrhu. Podle Davise altcoiny, na rozdíl od bitcoinu, nabízejí možnost vydělat spoustu peněz. YouTuber proto vydal následující doporučení:

“Altcoiny budou nejlepší investicí roku 2021. Chcete-li zbohatnout investováním do kryptoměn, měli byste altcoinům věnovat pozornost. Ano, Bitcoin bude ziskový také, ale zisky z altcoinů se převedou na Bitcoiny, protože hlavně tam se bude vydělávat.”

Čtěte také: Kryptoměny ZDARMA? TOP 5 faucetů, které reálně vyplácejí

Bitcoin se právě chystá vstoupit do dalšího býčího cyklu v roce 2021. Z krátkodobého hlediska by BTC mohl překročit ATH a dosáhnout 35 000 dolarů. Altcoiny s nízkou tržní kapitalizací mají podle Davise potenciál nabídnout zisk 100%, nebo dokonce 1 000%:

“Altcoiny vám nabízejí možnost investovat několik tisíc eur a změnit je na peníze, které vám změní život. Ovšem ne všechny altcoiny budou ziskové. Investice do mnoha těchto kryptoměn je něco podobného jako investice do jiných oblastí v počátečním stádiu. Existuje neuvěřitelný poměr rizika a odměny. Na své investici můžete vydělat 100%, nebo dokonce 1000%. Anebo to může jít na nulu.”

Které altcoiny budou nejziskovější?

Davis uvedl, že je pesimistický ohledně bitcoinových forků jako Bitcoin Cash, Bitcoin SV a Litecoin. Další kryptoměna, která by mohla vyklouznout z top 100, je podle Davise Ethereum Classic kvůli jejím bezpečnostním problémům. Ethereum bude nadále králem v sektoru DeFi. Mohlo by ale ztratit podíl na trhu kvůli Cardanu, Polkadot, Acala, BAND, Kava a Cosmos.

Protokoly, které se nejvíce líbí YouTuberovi, jsou Synthetix, Compound a Ren. Analytik také předpověděl, že poskytovatelé Oracle budou pokračovat ve stoupajícím trendu i v roce 2021. Chainlink zůstane v tomto sektoru silným hráčem, mohli by se však objevit někteří z jeho konkurentů a dosáhnout výrazných zisků, například DIA a BAND.

Mohlo by vás také zajímat: 3 nejpopulárnější predikce pro Bitcoin do roku 2021: 100 000 $ je konzervativní předpověď!