Samsung Next exec tvrdí, že projekty Web3 musí čelit výzvě užitečnosti

Share This Post

I když Web3 od svého vzniku až po současnost ukázal velký potenciál, někteří stále věří, že existuje výzva, které musí hráči čelit, tou je podle manažera Samsung Next užitečnost. 

V rozhovoru Raymond Liao, výkonný ředitel společnosti Samsung Next, hovořil o kroku společnosti ponořit se do Web3 investicí do MachineFi, což je termín vytvořený projektem IoTeX k popisu futuristického paradigmatu, ve kterém se stroje stávají primární pracovní silou poháněnou Web3 technologií.

Podle Liao se Samsung Next zaměřuje na investice do blockchainu, umělé inteligence a Metaverse, a to je důvod, proč se MachineFi stala oblastí zájmu. Vysvětlil, že:

„Takže vidíte, že to, co IoTeX sleduje, zapadá do několika oblastí našeho zájmu. A doufám, že můžeme přispět k dalšímu úspěchu vize MachineFi. Je to velmi vzrušující.“

Příležitost pro investory

Kromě MachineFi jednatel společnosti Samsung hovořil také o Web3 a o tom, jak je kryptozima příležitostí pro investory. Liao řekl, že letošní rok je lepší než minulý a je dobrý pro investory a tvůrce produktů. V minulosti se exekutiva domnívala, že tržní výnosy jsou „příliš nafouknuté“.

Kromě toho výkonný ředitel také zdůraznil, že místo zaměření na 10x návratnost by se průmysl měl soustředit na implementaci a čelit výzvě užitečnosti pro rozšíření ekosystému Web3.

„Nyní je čas si sednout a implementovat. Potřebujeme více užitečných funkcí z této úžasné infrastruktury web3.“

NFT tokeny

Liao také chválil nezaměnitelné tokeny (NFT) z hlediska jejich užitečnosti. Podle exekutivy byly NFT skvělým nástrojem ve sportu, pokud jde o angažovanost, jako příklad uvádí NBA.

V lednu Samsung oznámil, že vytvoří NFT agregátor, který bude integrován do chytrých televizorů, jako jsou Micro LED, Neo QLED a The Frame. V rámci vestavěné platformy NFT budou uživatelé moci objevovat a obchodovat s NFT.

Výzva pro vývojáře

Yat Siu, spoluzakladatel Animoca Brands, o Web3 řekl, že prostor Web3 potřebuje více vývojářů, aby se stal skutečně decentralizovaným. Výkonný ředitel proto vyzval vývojáře, aby přešli z práce na tradičních platformách na práci v rozvíjejícím se odvětví Web3.

Related Posts

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...