SCAM ALERT – Přišel vám e-mail od Ledgeru? Je to PODVOD!

SCAM ALERT – Přišel vám e-mail od Ledgeru? Je to PODVOD!

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Pokud vlastníte hardwarovou peněženku Ledger, tak gratulujeme. Našli jste skvělé a bezpečné místo pro vaše kryptoměny. Bohužel, pokud uděláte chybu a nebudete opatrní, může se stát, že o ně přijdete. Jeden vektor útoku, proti němuž vás Ledger neochrání, je vlastní hloupost a nepozornost.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Skupina scammerů nedávno začala zákazníkům Ledgeru rozesílat emaily, ve kterých je varuje před “chybou” v zařízení a poskytuje link ke stažení nové verze softwaru. Bohužel jde o phishing scam.

Používáte Ledger? Jejich stránka byla hacknuta! Unikly informace o klientech

Toto jsou důsledky červencového hacku Ledger e-shopu

Toto je důsledek nedostatečného zabezpečení e-shopu společnosti. Ledgeru se vymstila nedbalost. Hackeři využívají data, která získali ještě v červenci, když ukradli databázi zákazníků.

Jestli vám tedy přijde nějaký podezřelý e-mail, hlavně z něj nic nestahujte, a už vůbec tento software neinstalujte do vaší peněženky! Dejte si pozor, protože určitě to není poslední podobný phishing scam. A zvažte přechod na český Trezor One či Trezor T.

Více o červencovém hacku:

Trezor reaguje na Ledger hack – Takto sa to robí správne!