Solana Labs shromáždila 314 milionů dolarů – cena prudce roste

Solana Labs shromáždila 314 milionů dolarů - cena prudce roste
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Fondy rizikového kapitálu v oblasti kryptoměn nalily do Solana Labs stovky milionů dolarů na podporu dalšího vývoje a provádění decentralizovaných aplikací a platforem postavených na platformě Solana.

Solana Labs, vývojové studio blockchainu věnující se inkubaci projektů, ve středu oznámilo, že prostřednictvím soukromého prodeje tokenů získalo 314,15 milionu dolarů. To představuje jeden z největších soukromých prodejů roku.

Finanční prostředky se použijí na zavedení stávajících a budoucích decentralizovaných aplikací a platforem postavených na platformě Solana. Také se použije na založení obchodního oddělení rizikového investování.

Mohlo by vás také zajímat: Transakční poplatky BTC a ETH klesly již o 95 % od historických maxim

Anatoly Yakovenko, zakladatel a generální ředitel společnosti Solana Labs, nastínil ambiciózní vizi své sítě – spojit 1 miliardu uživatelů.

“Další vlna inovací v kryptoměně se uskuteční na aplikační vrstvě. Je snadné si představit nespočet případů použití kryptoměny jako technologie. Ale jejich zabudování do skutečných produktů, které používají miliony lidí, vyžaduje existenci vysoce výkonného blockchainu,” uvedl Ali Yahya, hlavní partner společnosti Andreessen Horowitz.” Solana je blockchain nové generace, který dokáže splnit tuto vysokou laťku.

Od března na platformě začaly fungovat desítky DeFi projektů. Ekosystém také zřídil program Solverse, který poskytuje poradenskou podporu projektům budujícím na této platformě.

Solana roste na ceně

solana

SOL popírá průběh většiny trhu a odráží se od supportní zóny kolem 35,50 $. Momentálně čelí rezistenci na point of control 44,00 $. Pokud ji překonáme, další target máme na hladině 50,00 $. Zatím jsme tedy bullish se signálem při proražení 44,00 $. Cena může popřípadě jít i sideway a oscilovat právě kolem hladiny point of control. 

Mohlo by vás také zajímat: Dogecoin vydělal zakladateli Etherea neuvěřitelných 4,3 milionu dolarů!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.