Tokeny sítě THETA Network čeká významná událost – Hodleři by se měli mít na pozoru!

Tokeny sítě THETA Network čeká významná událost - Hodleři by měli být na pozoru!
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Projekty THETA a Theta Fuel čeká v následujícím období velmi důležitá událost. Ohlášení o spuštění Mainnetu 3.0, které je plánováno na 30. června, mělo za následek nárůst o více než 50 %. Je proto třeba důkladně se připravit na termín spuštění, neboť můžeme očekávat silný hype bez ohledu na situaci trhu.

THETA/USDT vs. TFUEL/USDT. Zdroj: TradingView
THETA/USDT vs. TFUEL/USDT. Zdroj: TradingView

Projekt Mainnet 3.0 představuje významnou aktualizaci protokolů, která může přilákat množství významných investorů. Již před samotným spuštěním zaznamenal token Theta růst o 50%. V případě Theta Fuel byl dosažen zisk až 71%. Pro tyto projekty se jedná již o druhou významnou událost. Koncem května představitelé projektu přinesli zprávu, kde představili nového provozovatele validujícího uzlu sítě. Jde o Creative Artists Agency. Už z názvu společnosti můžeme definovat, že se jedná o společnost, která se zabývá různými talenty.

Mohlo by vás také zajímat: Binance spouští další staking akci s odměnou 34,79 % APY! – Využij možnost pasivního příjmu

Zjednodušený staking pro hodlery

Určitě stojí za zmínku i nedávné představení nového a zjednodušeného způsobu stakingu. Síť Theta Network oznámila tuto zprávu 4. června prostřednictvím svého účtu na Twitteru. Zpráva vyvolala obrovské nadšení zejména pro hodlery, kteří se nechtějí zabývat složitějšími úkony při stakingu. Stačí vám jedno kliknutí. Tento způsob je zatím dostupný pro webovou peněženku Theta. Podmínkou je, aby investoři drželi minimálně 1000 tokenů Theta. Podle tržní ceny Theta to představuje přibližně 9 750 USD (v době psaní tohoto článku).

Celkově jsou projekty sítě Theta Network v posledním období velmi aktivní, co se týče aktualizací. 7. června byla vydána aktualizace protokolu Theta v2.4.0. Cena tokenu Theta Fuel zareagovala okamžitě nárůstem o 35%. Cena se 6. června pohybovala na úrovni 0,42 USD. Po vydání aktualizace se cena vyšplhala na intradenní maximum 0,565 USD.

Údaje VORTECS™ od Cointelegraph Markets Pro předpověděly cenový růst pro projekt Theta Fuel už 4. června.

VORTECS™‌ ‌Skóre‌ ‌(zelená farba)‌ ‌vs.‌ ‌cena TFUEL.‌ ‌Zdroj:‌ ‌‌Cointelegraph‌ ‌Markets‌ ‌Pro‌ ‌
VORTECS™‌ ‌Skóre‌ ‌(zelená barva)‌ ‌vs.‌ ‌cena TFUEL.‌ ‌Zdroj:‌ ‌‌Cointelegraph‌ ‌Markets‌ ‌Pro‌ ‌

Jak můžeme vidět na grafu, Theta Fuel zaznamenal 4. června skóre 78 a následně 7. června skóre 82. Během tří dnů se cena vyšplhala o 62% na maximum 0,565 USD.

Token THETA během stejného třídenního období vzrostl o 26% až na úroveň 10,08 USD. Cena zaznamenala pokles na úroveň 8,8 USD zřejmě z důvodu vlivu Bitcoinu.

Mohlo by vás také zajímat: Solana Labs shromáždila 314 milionů dolarů – cena prudce roste

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.