Toto je největší finanční chyba, jakou můžete udělat

Co je největší finanční chyba, jakou jste udělali ve vašem životě? Nechali jste se oklamat? Rozvedli jste se se svou polovičkou? Nebo jste nešťastně investovali do kryptoměn či binárních opcí? Téměř každý z nás už kvůli špatnému rozhodnutí ztratil větší objem peněz. Šlo ale pravděpodobně pouze o jednorázovou záležitost, která se již neopakovala. Byla to chyba, ale poučili jste se a jdete dál.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Tato chyba vás bude stát doslova miliony

Největší finanční chyba ve vašem životě se však opakuje neustále a nutí nás ji dělat konzumní společnost, v níž žijeme. Reklamy, které ukazují šťastné lidi na pláži či s novým iPhonem.

Jak žijete, pravděpodobně jste schopni vydělat stále více peněz. Buď vás povýší v práci, nebo se vám začne více dařit v podnikání…

Hlasovali jste v naší anketě? ANALÝZA Konečně slibovaný propad Bitcoinu! Korekce, nebo otočení trendu?

Se zvýšeným příjmem se ale zvýší i náš životní styl. Dovolená v Chorvatsku už nadále není dostatečně dobrá, oblečení ze sekáče je nepřijatelné a auto, které by sloužilo ještě několik let, raději vyměníme za nové, dražší a luxusnější.

Nazývá se to inflace životního stylu a jde o největší finanční chybu, jakou můžete udělat. Drahé věci nás neudělají šťastnými, pouze stojí více. A lidé kvůli nim během svého života ztratí enormní množství peněz, které si mohli ušetřit, investovat a získat tak finanční stabilitu, později vlastní dům…

Více se o inflaci životního stylu dozvíte v přiloženém videu.

Mohlo by vás také zajímat:

YouTube cenzuruje kryptoměny a nově propaguje i podvody