Vitalik Buterin odhaľuje 3 „obrovské“ príležitosti pre krypto v roku 2023

Share This Post

Spoluzakladateľ Etherea Vitalik Buterin sa podelil o tri „obrovské“ príležitosti, ktoré vo svete kryptomien ešte neboli realizované. Jedná sa o hromadné prijatie peňaženky, stabilné coiny odolné voči inflácii a prihlasovanie na webové stránky založené na Ethereu.

Počas rozhovoru so spolumajiteľom Bankless Davidom Hoffmanom sa Buterin podelil o svoje vyhliadky na kryptopriemysel v roku 2023 v reakcii na Hoffmanovu vznesenú obavu, že „vlna adopcie“ pre decentralizované aplikácie je teraz na konci a že je tu „menej príležitostí“ pre príchod vývojárov.

Ďalší vývoj peňaženiek

Buterin namiesto toho pokrčil ramenami a navrhol, že je potrebné vykonať ďalší vývoj v infraštruktúre peňaženiek, aby bolo používanie kryptomien jednoduchšie pre bežných ľudí a zabezpečilo sa, že ich budú schopné využívať miliardy používateľov.

Pokiaľ dokážete vytvoriť peňaženku, ktorú bude používať miliarda ľudí – je to obrovská príležitosť.

Coiny odolné voči inflácii

Po druhé, Buterin povedal, že vytvorenie hyperinflačne odolného a globálne dostupného stablecoinu, ktorý dokáže odolať všetkým typom podmienok – ako na reťazci, tak aj v širšej makroekonómii – by bolo pre priemysel revolučné:

Pokiaľ dokážete vytvoriť stablecoin, ktorý skutočne prežije čokoľvek, vrátane hyperinflácie amerického dolára […], bude to obrovská príležitosť…

Buterin ale neponúkol žiadne technické návrhy, ako to dosiahnuť.

Webové stránky

A nakoniec Buterin povedal, že akýkoľvek technický vývoj, ktorý prispeje k tomu, že Ethereum odoberie prihlasovacie právomoci Facebooku, Googlu, Twitteru a ďalším centralizovaným monopolom, nakoniec umožní Ethereu získať väčšiu dominanciu na trhu s internetovými aplikáciami.

Ak sa môžete prihlásiť pomocou Etherea, aby ste mohli pracovať, a ak môžete zosadiť Facebook, Google a Twitter ako vládca prihlasovania internetu, je to samo o sebe obrovská príležitosť, nie?

Buterin však uviedol, že príležitosť vyplniť medzery na trhu je stále menej zrejmá kvôli rastúcej konkurencii a zreniu trhu.

Záver

Zdá sa, že spoluzakladateľ Etherea strávil niekoľko posledných týždňov zdieľaním svojich poznatkov a rád pre kryptopriestor, vrátane svojho optimizmu ohľadom nadchádzajúcich rokov pre toto odvetvie.

Buterin 5. decembra uviedol, že identita založená na blockchaine, decentralizované autonómne organizácie (DAO) a hybridné aplikácie ho tiež veľmi zaujímajú ohľadom budúcnosti Etherea a decentralizovaných technológií.

O niekoľko dní skôr, 3. decembra, spoluzakladateľ Etherea zopakoval, aké je dôležité, aby obchodníci zaujali dlhodobý pohľad a zamerali sa viac na technický vývoj ako na cenu.

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream.

ZDROJ: cointelegraph.com

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....