Využíváte lending v síti Celsius? Platforma získává dotaci v hodnotě 400 milionů USD

Celsius Network.
Celsius Network. Zdroj: Google
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Síť Celsius Network, jejímž hlavním úkolem pro klienty je tzv. lending, oznámila získání dotace v hodnotě 400 milionů dolarů.

Přečti si také: Nový rekord – síť BTC zpracovala za den 31 miliard dolarů v transakcích

Celsius Network

Společnost Celsius Network, která se zabývá Lendingem, získala dotaci v hodnotě 400 milionů dolarů. Podařilo se jí to formou kapitálového financování. Jde o velmi podstatnou investici, která přichází v době, kdy americké regulační orgány stále výrazněji tlačí na kryptoměnové společnosti.

Generální ředitel společnosti Celsius Network, Alex Mashinsky se vyjádřil k této novince:

“Není to 400 milionů dolarů. Je to důvěryhodnost, která se spojuje s lidmi, kteří tuto investici poskytli.”

Může tě zajímat:  Po čínském zákazu investoři přesouvají kapitál na DEX – dominuje Uniswap

Chceš rychle nakoupit / prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Financování je pod taktovkou druhého největšího kanadského penzijního fondu CDPQ a WestCap, kapitálové společnosti, kterou založil bývalý ředitel Airbnb Laurence Tosim.

Vyjádření Alexa Mashinskeho značí v celku pozitivní budoucnost projektu. Opřel se zejména o investice, které může regulační orgány přesvědčit o stabilitě projektu v oblasti kryptoměn.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.