Analýza BTC – kde je nejbližší support krátkodobé korekce?

BTC krátkodobě klesá.
BTC krátkodobě klesá. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC se vrátil pod MA21 na periodě 4H a z krátkodobého hlediska vytváří korekční leg. Kde se tato korekce ukončí? RSI totiž pokračuje v negativní divergenci a rovněž objemy na straně medvědů začaly převyšovat ty na straně býků. Při posledním poklesu Bitcoinu zaznamenala korekci i dominance BTC, která se v době psaní článku nachází na hodnotě 45,16 %.

Bitcoin po dosažení maxima 57 850 $ vytvořil krátkodobý korekční leg. Růst se tak na chvíli zastavuje a cena neudržela MA21. Stále sledujeme oblast supportu na hladině 53 000 $, kde se nachází předešlé dlouhodobé lokální maximum. Další supportní zóna je okolo hladiny 51 000 $, kde je pro změnu rezistence z předešlých maxim, která může sloužit jako budoucí support.

BTC / USD 4H.
BTC / USD 4H. Zdroj: TradingView

Může tě zajímat: Čekají Dogecoin výrazné změny? Spoluzakladatel Billy Markus v tom má jasno

Chceš nakoupit a obchodovat kryptoměny? Burza Binance je aktuálně nejlepší hodnocenou burzou na světě s velmi levnými poplatky za nákup. Vytvoř si nyní účet přes náš >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

BTC je dlouhodobě stále bullish

Bitcoin narostl pouze za 12 dní o 41,60 % bez vážnější korekce. Od posledního maxima se cena snížila pouze o 3,80 %. Současný pokles je proto zatím zanedbatelný. Takový růst však musí časem čelit i vážnější korekci. Z krátkodobého hlediska zatím pokračuje klesající trend. 

Na identifikování reverze trendu nám poslouží 123 bottom formation a také nárůst býčích objemů, které musí převýšit ty medvědí. Z dlouhodobého hlediska se sentiment nezměnil a stále platí, že jsme na počátku druhé části bullrunu. Z krátkodobého hlediska však cena

Může tě zajímat: TOP 3 kryptoměny s potenciálem vytvořit velké zhodnocení do konce roku


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.