Zákonodarca EÚ nazýva Cardano „raketou“, pretože ADA očakáva Monster Bull Run

Share This Post

Stefan Berger, poslanec Európskeho parlamentu a spravodajca prelomového krypto zákona EÚ MiCA, po stretnutí s generálnym riaditeľom nadácie Cardano chválil Cardano (ADA), dlhoročnú sieť prvej vrstvy, ktorá pred nedávnom dokončila svoj hard fork Vasil.

Europoslanec Stefan Berger chváli Cardano

Dr. Stefan Berger, člen Kresťanskodemokratickej únie (CDU), sa vyjadril na adresu spoločnosti Cardano, keď ocenil jej rast na trhu.

Pri písaní na Twitteri sa Berger rozplýval, že Cardano je „raketou“ v krypto priemysle. Poznamenal tiež, že niektoré z jeho diskusií s generálnym riaditeľom nadácie Cardano Frederikom Gregaardom sa točili okolo nariadenia Európskej únie o trhoch s kryptoaktívami (MiCA).

Tento regulačný balíček zahŕňa širokú škálu tém súvisiacich s kryptomenami, vrátane právneho statusu všetkých hlavných mien a stablecoinov a regulácie ťažobných a obchodných miest pre kryptomeny. Berger viedol nielen prípravu zákona vo výbore, ale bol tiež zodpovedný za zapracovanie kompromisných revízií a uznesení. Zákonodarcovia Európskej únie začiatkom tohto mesiaca drvivou väčšinou hlasovali za prelomovú novú kryptolegislatívu. Zákon nadobudne platnosť 12 až 18 mesiacov po zverejnení v úradnom vestníku bloku, k čomu pravdepodobne dôjde na jar budúceho roka.

V tweete o stretnutí Gregaard zo spoločnosti Cardano vykreslil nemeckého politika ako „vášnivého a angažovaného tvorcu politiky“, ktorý kládol inteligentné otázky o spoločnosti  Cardano a venuje sa podpore rastu blockchainových aplikácií v celej EÚ.

ADA stúpla o 14 % na pozadí oživenia hlavných kryptomien

Kryptotrhy za posledných 24 hodín pridali k celkovej kapitalizácii približne 6,78 %, keď Bitcoin prvýkrát od začiatku októbra znovu prekonal hranicu 20 000 dolárov.

Ethereum, druhá najväčšia kryptomena v odvetví, tento týždeň tiež vykazuje býčiu silu. Táto minca za posledných 24 hodín vzrástla o 13,1 % (v čase písania tohto článku) a vymanila sa tak z úzkeho obchodného rozpätia, ktoré v posledných týždňoch určovalo jej cenovú akciu.

Pohyb ceny ADA je ešte pôsobivejší, pretože ôsma najväčšia kryptomena počas dňa vyskočila o celých 14,38 % a v čase zverejnenia sa obchodovala okolo 0,4045 USD. Je pozoruhodné, že posledná cenová akcia prišla po tom, čo renomovaní znalci trhu poukázali na to, že token Cardano ADA je vysoko podhodnotený. Býci ADA sa ozvali v plnej sile a naznačili, že pokiaľ bude súčasná nákupná aktivita pokračovať, ceny by sa mohli posunúť vyššie.

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream.

ZDROJ: zycrypto.com

Related Posts

Singapurskí byrokrati vysvetľujú, prečo nemali na zozname výstrah FTX, ale Binance

Singapurská centrálna banka vysvetlila, prečo bola Binance na jej...

Sú obavy o Kucoin namieste? Takmer pätinu rezerv drží vo svojom tokene KCS

V horúcej snahe upokojiť znepokojených investorov a zabrániť vyberaniu...

Väčšina bitcoinových adries je aktuálne v strate

Najnovšie dáta analytickej spoločnosti IntoTheBlock ukazujú, že viac ako...

FTX dlhuje viac ako 3 miliardy dolárov svojim 50 najväčším veriteľom!

Krachujúca kryptoburza FTX, ktorá donedávna patrila k tým najväčším...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Dôležitá aktualizácia pre Solanu

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Získání finančních prostředků z FTX může trvat roky nebo dokonce desetiletí

Zatímco investoři touží vědět, kdy budou moci získat své...