Zatímco my se trápíme kvůli ekonomické krizi, tito lidé vydělali miliardy dolarů

Toto jsou predátoři z Wall Streetu. Jejich byznys model sestává z ničení firem a vydělávání na shortování jejich akcií. Nejde o akademické obchodníky, kteří spekulují na růst či propad trhu. Oni hýbou trhem a vydělávají na tom. Zaměstnávají PR specialisty, soukromé detektivy, šíří dezinformace, ničí úspěšné firmy a nevytvářejí absolutně nic.

Tento článek je inspirován videem, které najdete nahoře. Doporučujeme prohlédnout si ho.

Ve velkých amerických hedge-fondech mají investované peníze banky a světová elita. Jejich jediným cílem je vydělat peníze. A v této vykonstruované ekonomické krizi dotované vytištěnými dolary od Fedu se jim daří víc než kdykoliv předtím.

To se trochu změnilo na přelomu ledna / února, kdy Reddit skupina WallStreetBets způsobila masivní short squeeze akcií společnosti Gamestop a miliony obyčejných lidí vyhráli nad Wall Streetem v jejich vlastní hře.

Čtěte také: DOT prudce stoupl o 43 % – skutečný růst se však teprve očekává

Tito lidé během krize v roce 2020 vydělali miliardy 

  • Steve Cohen: +0,9 miliardy za rok 2020 – Jeho fond ztratil 15% během Gamestop short squeezu.
  • Gabriel Plotkin: +0,85 miliardy za rok 2020 – Vydělal na shortování CD Project Red (Cyberpung 2077). Jeho fond ztratil 53% během Gamestop short squeezu.
  • Kent Griffin: +2,3 miliardy za rok 2020 – Zakladatel fondu Citadel, zprostředkovává nákupy / prodeje pro aplikace, jako Robinhood, tento fond v roce 2020 zdvojnásobil své zisky.
  • Chase Coleman: +2,4 miliardy za rok 2020

Jak je možné, že během krize, kdy se velká část ekonomiky prakticky zastavila, obyčejní lidé přišli o všechny své úspory a jsou závislí na pomoci od vlády, mají machinátoři z Wall Streetu největší zisky? Praktiky, které používají a způsoby, jakými vydělávají na krachu naší ekonomiky, jsou legální pouze díky tomu, že na nich vydělávají největší finanční instituce na světě.

Důležité novinky z Fedu: Federální rezervní banka měla schůzi – Jaké je avízo ohledně budoucí politiky?

Krize je zlatý důl pro lidi, kteří tvoří systém

Krize je pro velké ryby ve finančním světě doslova zlatý důl. Vydělávají na ní neskutečné peníze a přesouvají moc a hodnotu pryč od nás, obyčejných lidí. Možná i proto musíme sedět doma a máme zakázáno pracovat. Možná i proto se situace s koronavirem neřeší, ale neustále odkládá pomocí stále větších restrikcí. Možná právě proto média nemluví o ničem jiném, jen o tom, kolik je nakažených a mrtvých (proč nevzpomenou, kolik lidí umírá na otravu alkoholem, kouření cigaret, obezitu a s ní související problémy?).

Tento stav jim vyhovuje. Jste s ním spokojeni i vy? Jediná cesta, jak ho změnit, je vypnout telku, přestat nasávat propagandu strachu a začít si užívat reálný svět.

Jak se bránit proti koronavirus

Bitcoin jako ochrana před krizí a machinacemi

A samozřejmě vyhnout se hyperinflaci fiat měn nákupem těch digitálních. Bitcoin, jediné aktivum, které mocní vůbec nemají pod kontrolou, od začátku roku udělal zisk téměř 100% a brzy dosáhne 60 000 $.

Bitcoin bullrun od října 2020
Bitcoin bullrun od října 2020

Chcete-li nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máte široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžete snížit o 5%, pokud si vytvoříte účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 50% nákupem BNB tokenů.

Mohlo by vás také zajímat:

Příběh o tom, jak FED okrádá celý svět – A proto je třeba kupovat Bitcoin!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.