DOT prudce stoupl o 43 % – skutečný růst se však teprve očekává

DOT prudce stoupl o 43 % - skutečný růst se však teprve očekává
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V ranních hodinách 20. února začal objem obchodování Polkadot (DOT) zaznamenávat výrazný nárůst, který pomohl pohánět multichain protokol na nové historické maximum 42,28 USD.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Údaje ze společností TradingView ukazují, že DOT 19. února klesl na nízkou úroveň 29,40 dolaru a následně zaznamenal 43% průlom, díky kterému se cena dostala na nové maximum roku 2021.

DOT / USD
DOT / USD

Čtěte také: Ethereum překonalo 2000 $ – Jaké milníky ho teď čekají? Odpověď dá fibo extension

DOT čeká slušná roadmapa

V ekosystému Polkadot se nadále buduje vzrušení s příchozími aukcemi parachain, které síti Polkadot umožní propojit se s ostatními zavedenými sítěmi, jako jsou Bitcoin a Ethereum.

Mechanismus, pomocí kterého se údaje přenášejí mezi různými blockchainy, se nazývá “cross-chain message passing-lite” a v současnosti se finalizuje během Rococo fáze v roadmapě projektu.

Po úplném auditu kódu pak bude na čase, aby vedení Polkadotu hlasovalo o povolení funkčnosti parachainu prostřednictvím runtime aktualizace. Po ní bude následovat hlasování na přidání výhodných parachainů.

Zavedení parachainů pomůže posunout Polkadot blíže k cíli stát se platformou typu go-to pro interoperabilitu a přeshraniční přenosy dat, jakož i pomoci s dlouhodobým cílem vytvořit plně decentralizovaný a soukromý web, který je kontrolován jeho uživateli.

Mohlo by vás také zajímat:

Federální rezervní banka měla schůzi, jaké je jejich avízo ohledně budoucí politiky?

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.